Як правильно перевезти піаніно

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 31.08.2018 в 14:40.
Як правильно перевезти піаніно

Питання про переїзд у багатьох викликає не тільки приємні передчуття нової оселі. Як зберегти майно та не пошкодити його при переїзді? Мешканці міста Львів та Львівської області можуть звернутися до мувінгової компанії «УРА! Переїзд». Особливої уваги потребує перевезення габаритних вантажів та музичних інструментів.

Які перешкоди стають на шляху самостійного транспортування?

Перш за все, слід звернуть увагу на конструкцію музичного інструмента, такого як піаніно. Також не варто забувати про його вагу та незручність перенесення, адже його забороняється нахиляти та перевертати. Щоб безпечно спустити та підняти піаніно необхідно мати певний досвід. Припущенні помилки можуть дорого коштувати. При недотриманні правил перенесення музичного інструменту можуть виникнути непередбачені пошкодження та труднощі при подальшому налаштуванні.

Справа в тому, що піаніно має багато рухомих частин, таких як клавіші, молоточки, педалі, кілки, струни. Неправильні умови транспортування приводять до їх пошкодження.

Чому варто звернутися до спеціалістів з перевезення?

Спеціалісти мувінгової компанії володіють тонкощами перевезення музичних інструментів. Професійні вантажники мають спеціальне знаряддя та пакувальні матеріали, які допоможуть уникнути пошкоджень. Серед них виділяють:

  • матеріали для захисту піаніно;
  • спеціально обладнані автомобілі (музичний інструмент в їх кузові надійно фіксується та має можливості нахилятися та пересуватися під час руху вантажівки);
  • вантажники мають досвід роботи (вони знають як максимально розібрати інструмент, аби не пошкодити рухомі частини піаніно та зменшити його загальну вагу для більш легкого перенесення).

Транспортування піаніно можливе при дотриманні деяких правил. Перш за все необхідно зафіксувати клавіші та кришку піаніно. Під час транспортування рухомі частини приладу найбільш вразливі. Далі необхідно обернути інструмент м’якою ковдрою. Це допоможе захистити бокові панелі інструменту від подряпин та ушкоджень.

Замовити послугу можна на сайті компанії, заповнив форму онлайн, або подзвонивши за телефонами. До послуги перевезення піаніно входить оренда вантажівки, пакувального матеріалу до послуги вантажників. Вартість перевезення піаніно можна узнати у менеджера компанії. Вам необхідно обрати зручний час та день, і наші спеціалісти зроблять всю трудомістку роботу!

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015