Квартири в новобудові — основні переваги і недоліки

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 19.10.2018 в 9:09.
Квартири в новобудові — основні переваги і недоліки

Сьогодні в Україні спостерігається підвищення зацікавленості серед інвесторів до новобудов і одним з головних факторів, що сприяє тому є суттєве зменшення відсотків за депозитами у валюті і люди обирають куди краще вкласти гроші. Можна сказати що ситуація така що люди масово знімають свої валютні вклади і несуть у відділи продаж новобудов. Тож як вибирати, на що звернути увагу при виборі новобудови, щоб кладені гроші працювали на вас у майбутньому і поговоримо у нашій статті.

Де краще купувати нерухомість

Перш ніж купувати житло, потрібно ознайомитися зі станом ринку і вибрати, де буде купуватися квартира: в новому житловому фонді або в старому, званому вторинним. З цим питанням краще звернутись на спеціалізовані форуми на тему купівлі нерухомості у новобудовах, щось на кшталт https://gitlo.in.ua, на якому можна знайти обговорення реальних людей з даної тематики. Велика частина покупців схиляється до придбання житла в новобудові. І для цього є свої причини. Адже новобудова дає чимало переваг.

Серед них виділяються такі:

  • Якщо купувати квартиру в новобудові то ви вправі очікувати побачити в ній нове планування з просторими кімнатами і великою кухнею.
  • Часто в новому будинку можна змінити планування обраної квартири за власним бажання.
  • Багато хто справедливо вважає, що квартира в новобудові буде теплішою, так як в будівництві нового будинку зазвичай застосовуються нові матеріали і технології.
  • За новими технологіями будуть проведені і всі інженерні комунікації.

Як заощадити при купівлі квартири у новобудові

Крім того, покупець житла в новому будинку може розраховувати на розстрочку платежів. Що стосується вартості квартири в новобудові, то вона завжди нижча за вартість аналогічної квартири з вторинного житлового фонду. Можна також заощадити кошти, купивши квартиру в будинку, який тільки ще почав будуватися. Чим далі новобудова від завершення, тим дешевше продаються квартири. І, нарешті, покупка квартири в новобудові дає надію на появу у дворі упорядкованого дитячого майданчика, спорткомплексу поблизу будинку, стоянки для автомобілів.

Переваги новобудови

Переваги новобудови

У квартири в новобудові є свої характеристики, які краще з’ясувати перед покупкою. До них відносяться метраж приміщень і, в тому числі, кухні, висота стелі, кількість кімнат, чи є лоджія або балкон, а також має велике значення поверх, на якому знаходиться обрана квартира.

Квартира в новобудові може бути куплена без обробки. Тоді потрібно готуватися до того, що обробка буде виконуватися самостійно. У квартирі, купленої без обробки, особливо видно всі будівельні недоліки, типу нерівне укладання плит перекриття, тріщини в кладці тощо. Якщо квартира куплена з такими дефектами, то великий ремонт, який сьогодні дуже дорого обходиться, стає неминучим. Але для того щоб не зустрітися з такими проблемами варто більш ретельно підійти до вибору новобудов, тим більше на сьогодні пропозицій, особливо у столиці, не те що багато, а просто неймовірна кількість. Варто лише знайти час і не полінуватись походити самостійно щоб переконатись у якості будівництва. Адже всі ці недоліки можна спостерігати ще на етапі вибору квартири, а не після отримання ключів, коли доведеться виправляти їх за власний кошт.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022