Як буде виглядати ЖК WhiteLines

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 03.12.2018 в 21:33.
Як буде виглядати ЖК WhiteLines

У IV кварталі 2018 року на місці кінокопіювальною фабрики в Києві почнуть зводити ЖК WhiteLines

У Києві, на місці кінокопіювальною фабрики, поруч з Національним центром Олександра Довженка, з’явиться багатофункціональний житловий комплекс WhiteLines. Компанія A Development почне зводити його вже в IV кварталі 2018 року.

Спочатку проект називався Smart Plaza Holoseevо, як продовження мережі об’єктів Smart Plaza Polytech і Smart Plaza Obolon. Але Голосіївський проект значно відрізняється від тих що знаходяться на Політеху і Оболоні, адже раніше девелопер добудовував «заморожені» об’єкти, коригуючи їх відповідно до нових вимог ринку, а майданчик на Голосієво розвивається з нуля.

Архітектурна майстерня ARCHIMATIKA

Розробкою проекту займалася архітектурна майстерня ARCHIMATIKA, перед якою ставилося завдання створити комплекс, орієнтований на потреби майбутнього. Архітектори з цим завданням впоралися: проектна розробка увійшла в шорт-лист міжнародного професійного конкурсу WorldArchitectureFestival в номінації Commercialmixed-use — FutureProject поряд з іншими 15 проектами в Великобританії, Китаю, Тайваню, Малайзії.

«Це перший випадок, коли український проект потрапив в шорт-лист такої престижної архітектурної премії. Дізнавшись про це, ми відразу задумалися про ренеймінг. В результаті вибрали назву WhiteLines», — розповіла комерційний директор ADevelopment Дар’я Кухаренко.

Особливості комплексу WhiteLines

Комплекс WhiteLines буде складатися з трьох 24-х поверхових будинків на 566 квартир (36 956 кв. м житла). У кожній вежі — чотири ліфта, три пасажирських і один вантажний.

На нижніх поверхах більше однокімнатних квартир, вище — частка «двійок» і «трійок» збільшується. На верхніх поверхах є унікальні дворівневі квартири з двоповерховим холом.

До слова, білі лінії, що дали назву комплексу, не тільки створюють ритм фасадів, а й несуть функціональне навантаження: за ними будуть обладнані місця для кондиціонерів.

Ще одна родзинка комплексу — експлуатована покрівля стилобату площею майже 1 га. Місця не ній вистачить і на зелені насадження, і зони для прогулянок, і спортивні майданчики. У складі комплексу планується вбудований дитячий садок, з виходом на дах. «У комплексі значна частка суспільної функції. Облаштування зони відпочинку на покрівлі — спосіб дати відчуття приватності нашим жителям», — зазначила Кухаренко.

Також в комплекс увійде дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис. кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машиномісць.
За словами Дар’ї Кухаренко, договори з якірними орендарями ТРЦ вже укладені, оскільки приміщення необхідно проектувати під їхні вимоги. Тут будуть супермаркет «Сільпо», кінотеатр «Мультиплекс» і фітнес-клуб ENERGYM. Передбачаються місця і під офісну функцію — на перших поверхах веж.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022