Найвищі новобудови Києва що будуються у 2018-му році

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 12.12.2018 в 21:45.
Найвищі новобудови Києва що будуються у 2018-му році

З 1 вересня 2018 року наберуть чинності нові ДБН, якими будуть введені так звані «блакитні лінії», що обмежують висотність забудови. Поки ж таких обмежень немає, тому забудовники орієнтується на власні технічні та фінансові можливості при визначенні висотності своїх проектів, а покупці квартир — на свої смакові уподобання і бюджет. Ми вивчили, які ЖК вище 30 поверхів представлені сьогодні на ринку. В наш огляд потрапили тільки об’єкти, що будуються, з уже реалізованих проектів лідерство як і раніше утримує будинок за адресою Кловський узвіз, 7, який налічує 46 поверхів.

ЖК Manhattan city

Серед ЖК, що знаходяться в активній фазі будівництва і продажів, пальма першості належить комплексу бізнес-класу Manhattan city, який компанія «Київміськбуд» зводить на проспекті Перемоги поруч з Центральним Палацом одруження. Всі три вежі, що входять в комплекс, будуть побудовані на 36 поверхів. Висотки об’єднуються загальним п’ятиповерховим стилобатом, де будуть розміщені нежитлові приміщення — паркінг і торгові об’єкти. Стилобат також виконуватиме роль внутрішнього двору, оскільки щільність забудови в цьому районі дуже висока.
На даху стилобату будуть облаштовані дитячі майданчики, зони відпочинку тощо.
На сьогоднішній день у продажу представлені 1, 2, 3 і 4-кімнатні квартири. Квадратний метр будує в межах 27 270 — 37 272 грн.

ЖК Екосфера Метрополіс

Житловий комплекс комфорт-класу «Екосфера Метрополіс» буде складатися з 4 будинків, найвищий з яких — 34 поверхи, найнижчий — 9 поверхів. Девелопер DIM group для свого проекту вибрав майданчик в п’яти хвилинах від метро «Теремки», біля жвавої дорожньої розв’язки. Детальніше про комплекс можна дізнатися на сайті форумі про новобудови https://gitlo.in.ua/viewtopic.php?t=1.

ЖК Екосфера Метрополіс

Згідно з проектом, територія комплексу буде закритою, по периметру будуть висаджені дерева, які будуть слугувати природним зеленим бар’єром від шуму доріг.
Усередині розташується просторий двір, де розіб’ють ландшафтний парк площею 2 га з алеями, зонами для відпочинку, альтанками для барбекю, літнім кінотеатром, облаштованими дитячими та спортивними майданчиками для різних вікових груп та ін.
Перші поверхи житлового комплексу призначаються під комерційні приміщення, для зберігання авто буде побудований однорівневий підземний паркінг.
Завершення будівництва першої черги ЖК «Екосфера Метрополіс» заплановано у 2 кварталі 2020 року. Вартість квадратного метра стартує від 21 420 грн.

ЖК Victory V

Ще одна 34-поверхівка з’явиться на проспекті Перемоги, 5Б, де компанія bUd Development зводить житловий комплекс бізнес-класу Victory V. Комплекс складається з одного будинку, який будується на невеликій ділянці між проспектом Перемоги та вулицею Жилянській, а по суті між жвавою магістраллю і лінією швидкісного трамвая. В такому розташуванні і плюси, і мінуси: шум від проїжджаючих машин і трамваїв компенсується транспортною доступністю.
Район, в якому розташована новобудова, не відчуває дефіциту в об’єктах інфраструктури — тут є школи, магазини, кафе, поштові відділення, поруч ТРЦ «Україна», біля якого парковка на 400 машин. Останній фактор дуже важливий, оскільки в самому ЖК на 515 квартир передбачено тільки 65 паркомісць.
За планом комплекс повинні здати в третьому кварталі 2018 року, але судячи з того, що за станом на кінець травня було побудовано тільки 29 поверхів, здача, ймовірно, перенесеться.

ЖК Victory V

Вартість квадратного метра коливається в межах від 23 414 до 36 000 грн.

ЖК Славутич

Забудовник bUd development потрапив в наш імпровізований рейтинг з ще одним ЖК новобудовою класу комфорт «Славутич». Комплекс складається всього з п’яти будинків, найвищі вежі досягають 33 поверхів, будинки поменше — 26 і 12 поверхів. Будинки об’єднані загальним стилобатом, де планують розмістити паркінг і фітнес-центр з басейном. На даху буде внутрішній двір з дитячими і спортивними майданчиками та зонами відпочинку.
Комплекс розташований біля однойменного метро. Зовнішня інфраструктура неоднозначна. Поруч безліч об’єктів торгівлі, є також зони відпочинку біля Дніпра, а ось з садками та школами складніше, оскільки район активно забудовується висотками, які тіснять приватний сектор, відповідно кількість жителів зростає в геометричній прогресії.

ЖК Славутич

На сьогоднішній день в комплексі продаються 1, 2, 3,4-кімнатні та дворівневі квартири. Вартість квадрата — від 20 981 до 33 033 грн.

ЖК Taryan Towers

Три 31-поверхові висотки, з’єднані дворівневими скляними мостами, будуть підніматися над мікрорайоном Нижній Печерськ. Житловий комплекс еліт-класу Taryan Towers будує компанія Taryan Group.

ЖК Taryan Towers

Внутрішня інфраструктура комплексу включатиме торговий центр, супермаркет, паркінг з зарядкою для електрокарів, відкритий літній басейн на даху і критий в фітнес-клубі, лайфстайл-курорт. У кожної даху буде передбачено своє функціональне призначення: авторський панорамний ресторан, парк з штучним озером і зимовим садом і музей майбутнього з кінотеатром, планетарієм і майданчиком для запуску дронів.
Перший будинок планують здати в 4 кварталі 2019 року. Вартість квадратного метра стартує з позначки від 50 418 грн.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022