Чому варто для дітей читати книжки?

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 14.01.2019 в 16:34.
Чому варто для дітей читати книжки?

Читання дітям завжди було дуже популярно. Чому варто читати книги дітям? Таке читання — найкраща інвестиція в його майбутнє. Особливо в епоху комп’ютерів і телебачення.

Читання книг підтримує розумовий, інтелектуальний і соціальний розвиток дитини. Воно задовольняє всі емоційні потреби малюка, і в той же час приносить йому радість і залишає прекрасні спогади. Пам’ятайте, що, читаючи книгу дитині, насправді ви даруєте йому найбільший подарунок — виняткову увагу, повне посвячення йому, а також любов.

Ось чому дитина, якій ми читаємо щодня, відчуває себе важливою і улюбленою. Таке усвідомлення будує її самооцінку — внутрішню силу і впевненість у собі. Читання дитині для задоволення, для радості бути разом, спільної подорожі в світ уяви та переживання негараздів героїв книги дає батькам надзвичайну можливість розвинути у дітей чутливість, співчуття, сердечність і відкритість. Щоденне читання формує зв’язок між батьком і дитиною, і це одна з найважливіших потреб малюка в розвитку, умова для його перетворення в емоційно здорової і зрілої людини. Якщо ми вас переконали у користі читання книг для дітей, то хочемо зауважити, що дитячі книжки купити можна навіть в Інтернеті, не виходячи з дому.

Книга, прочитана дитині, може стати терапією, допомогти у вирішенні різних проблем. Терапія через казку — збагачує внутрішній світ дитини, розвиває уяву і фантазію, вивільняє емоції, вчить співчуттю, співпереживанню і вираженню почуттів. Казки завжди мають щасливий кінець, тому вони приносять радість, вселяють надію і оптимізм.

Створена там реальність узгоджується з мисленням дитини, яке допомагає йому зрозуміти світ і самого себе; воно показує, які правила керують ним, і, вказуючи на передбачуваність, створює у дитини почуття безпеки. Казки демонструють моральні цінності і чіткий поділ на добро, яке перемагає, і зло, яке карається. Дитина зазвичай ототожнює себе з позитивними героями і таким чином вибудовує свою власну систему цінностей і поведінкових моделей.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015