Поруч зі станцією метро «Оболонь» побудують ЖК Оболонь Плаза Парк

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 07.02.2019 в 11:57.
Поруч зі станцією метро «Оболонь» побудують ЖК Оболонь Плаза Парк

На Оболонській площі, поруч зі станцією метро «Оболонь», незабаром може з’явитися новий житлово-офісний центр. За словами голови Оболонської РДА Олександра Цібульщака, його будівництво вже погоджено з громадськістю.

Чиновник заявив журналістам, що компанія-забудовник погодила всі необхідні нюанси зведення з громадськістю. Місцеві жителі, нібито, погодилися на будівництво за умови, що після його завершення буде добре упорядкована прилегла територія. Про те, коли були анонсовані і коли пройшли громадські слухання з даного питання, голова Оболонського району не уточнив.

У липні поточного року було опубліковано інтерв’ю представника забудовника — технічного директора компанії ТОВ «Оболонь Плаза Парк» Василя Бендаса, в якому він розповів деякі подробиці нового проекту. За його словами, до кінця 2018 року на Оболонській площі з’явиться житлово-діловий комплекс «Оболонь Плаза Парк».

Технічні характеристики майбутнього ЖК Оболонь Плаза Парк

Він буде складатися з 15-поверхового житлового будинку на 67 квартир, перші чотири поверхи в якому будуть віддані під діловий центр. Представник забудовника також обіцяв, що крім зведення цього об’єкта буде повністю реконструйована Оболонська площа, яка складе з ним єдиний архітектурний ансамбль. На площі з’явиться сквер з фонтанами і зручними лавками, нові зупинки трамвая і сучасні переходи в метро.

Все перераховане доповнять — красиві інсталяції, зона відпочинку для дітей і навіть мурали на торцевих стінах прилеглих 16-поверхових будинків. Крім того, Василь Бендас запевнив жителів Оболоні, що новий комплекс не буде представляти загрозу однойменній станції метро, оскільки він розроблявся під контролем проектного інституту ДП «Укрметротунельпроект», які проектували все станції в Києві.

Обіцянки влади щодо нового ЖК

Втім, схожі запевнення озвучували і представники компанії ТОВ «Елікон ЛТД», яка вирішила будувати ТРЦ всередині перехідного кільця метро «Героїв Дніпра». Як показав час, вони виявилися не надто правдивими, оскільки зведення ТРЦ «Оазис» ще навіть не почалося, а станція вже отримала численні пошкодження.

Обговорити ЖК Оболонь Плаза Парк можно на форумі gitlo.in.ua.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022