Навіщо потрібне ліцензійне програмне забезпечення

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 10.02.2019 в 22:23.
Навіщо потрібне ліцензійне програмне забезпечення

На превеликий жаль лише деякі користувачі персональних комп’ютерів знають справжню різницю між ліцензійним програмним забезпеченням та «піратським». Для багатьох користувачів різниця полягає лише в тому, що «піратські версії» можна скачати безкоштовно в Інтернеті, а ліцензію потрібно купувати, і іноді, якщо вибрати «не той» сайт, це коштує досить дорого, що і лякає багатьох користувачів. До речі, недорого купити програмне забезпечення можна в інтернет-супермаркеті програмного забезпечення Softkey, де зібрано величезну кількість ліцензійного софта на всі випадки життя: антивіруси, бізнес-перекладачі, редактори відео, графічні редактори, мультимедійні додатки, навігатори і карти і багато іншого
.
А навіщо ж купувати ліцензійне програмне забезпечення? Що воно може дати звичайному користувачеві персонального комп’ютера? І, тут відразу потрібно сказати, що використання неліцензійного ПЗ в будинку або в офісі порушує права виробника цього програмного забезпечення, і може каратися заходами адміністративної та кримінальної відповідальності. Іншими словами, це небезпечно для користувача в плані закону.

Також варто відзначити, що ліцензійне програмне забезпечення, що вже неодноразово доведено, краще працює. І це відбувається не тільки через те, що програми мають всі необхідні кодеки, а й завдяки тому, що додаток регулярно переходить на спеціальний сайт і оновлює свою версію. Якщо ж говорити про «піратське» ПЗ, то воно автоматично не оновлюється, через що і відбуваються регулярні збої і часті втрати інформації.

Крім цього важливо і те, що якісне програмне забезпечення від розробника дає можливість отримання своєчасної технічної підтримки і допомоги у вирішенні будь-яких питань, що виникли, а також в усуненні можливих неполадок, і це теж дуже важливо, особливо якщо мова йде про використання ПЗ на підприємствах, коли обслуговується не один, а кілька комп’ютерів одночасно. Купуючи ліцензійне програмне забезпечення, користувач отримує гарантію технічного супроводу та вчасного оновлення програм.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022