Консультації приватного дерматолога в Києві

Подивитись всі дописи у розділі: Здоров’я. Розміщено: 19.02.2019 в 12:18.
Консультації приватного дерматолога в Києві

До послуг дерматолога хоча б раз в житті доводиться вдаватися кожному. Консультація дерматолога може знадобитися як дитині, так і дорослому. При цьому, далеко не у кожного є час на очікування в чергах державних профільних диспансерів. У приватних клініках лікування шкірних захворювань здійснюють кращі лікарі. І якщо вас цікавить питання дерматологія в Києві, то краще звертатись до перевірених фахівців, для прикладу в клініку Bellezza.

Послуги лікаря
Будь-яке шкірне захворювання вимагає ретельного і, найчастіше, тривалого лікування із застосуванням сучасних препаратів і медичного обладнання. Багато захворювань практично не піддаються лікуванню і мають тенденцію до загострень, в залежності від сезону, погодних умов, порушення режиму, дієти і загального стану пацієнта. У клініці Bellezza створені всі умови для максимально ефективного лікування:

  • дерматитів всіх видів;
  • дерматозів;
  • екзем;
  • грибкових захворювань шкіри і нігтів;
  • доброякісних новоутворень;
  • герпесу;
  • вугрової хвороби;
  • оперізуючого лишаю;
  • псоріазу;
  • педикульозу.

Крім, фахівці клініки усувають косметичні порушення шкіри, і здійснюють діагностику та лікування випадіння волосся і захворювань, що передаються статевим шляхом. Консультація дерматолога необхідна також дітям при діатезі, підліткам при появі юнацької вугрової висипки і людям будь-якого віку для лікування шкірних захворювань, викликаних вірусними інфекціями.

Переваги клініки Bellezza
Лікувальні заклади Bellezza оснащені найсучаснішим обладнанням для лікування будь-якого шкірного захворювання. До переваг можна віднести:

професіоналізм — прийом ведуть лікарі вищої та першої категорій, які мають багаторічний досвід медичної практики. Багато з них займаються науковою діяльністю, є авторами наукових робіт і досліджень;

універсальність — клініка здійснює лікування пацієнтів різного віку, в тому числі і дітей, прийом яких веде висококваліфікований дитячий приватний дерматолог. Крім лікування захворювань, в клініках здійснюється їх діагностика, проводиться відбір матеріалів для лабораторних досліджень, виконуються різні лікувальні і косметичні процедури;

ефективність — персонал в досконало володіє новітнім устаткуванням і застосовує в процесі лікування передові методики, що забезпечують максимально позитивний результат.

Записатися на прийом пацієнт може за телефонами, вказаними на сайті в будь-який час доби. При цьому, можна вибрати клініку з найбільш підходящим розташуванням, ознайомитися з розцінками і графіком роботи лікарів.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015