Як вигідно, легко і швидко отримати кредит

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 22.03.2019 в 10:12.
Як вигідно, легко і швидко отримати кредит

Якщо гроші потрібні терміново, то варто задуматися, як отримати позику швидко і на вигідних умовах, щоб не переплачувати банку величезні відсотки. Як показує практика, банки доброзичливо ставляться до благонадійних клієнтів і надають їм більш вигідні умови кредитування. Хто такі ці «благонадійні клієнти» і що потрібно для того, щоб отримати позику швидко і легко читайте нижче.

Позитивна кредитна історія
Цей фактор враховується усіма банками і є головним документом позичальника, визначаючи його шанси на отримання нової позики. Кредитна історія містить у собі інформацію по всім попереднім зобов’язанням, розміри позик і наявність штрафів і прострочень по ним. Якщо ці показники перевищують певну межу, в кредиті майже напевно буде відмовлено. Фінансові структури не поспішають видавати свої гроші громадянам, які не поспішають їх повертати, навіть якщо на те є вагомі причини. З огляду на те, що кредитна історія річ дуже чутлива і може зіпсуватися навіть від невеликого прострочення, зберегти її позитивний характер можна, тільки якщо вчасно погашати всі позики.

Регулярність обслуговування
Цей пункт в деякому роді пов’язаний з попереднім, але тут враховується тривалість і якість відносин між банком і клієнтом. Навіть якщо в останнього є невеликі прострочення або інші неприємні факти з кредитної історії, але він бере в борг великі суми на регулярній основі, виплачуючи банку хороші відсотки, кредит йому, швидше за все, дадуть. Тут найчастіше йдеться про довгострокове кредитування і тих випадках, коли позичальник може аргументувати причину прострочень по попереднім зобов’язанням. Установа, не бажаючи втрачати постійного клієнта, швидше за піде йому на поступку, ніж відмовить, а тому мати хороші відносини з банком досить важливо.

Пакет документів
Якщо тривалі відносини з кредитором ще не склалися, як і кредитна історія, то в плюс позичальникові наявність або можливість зібрати повний пакет документів, необхідних для отримання позики. Це може бути:

  • Довідка про доходи;
  • виписка з місця роботи;
  • наявність ліквідного майна під заставу;
  • можливість надати платоспроможних поручителів.

Якщо це перше звернення, наявність всіх необхідних документів стане гарантією отримання необхідної суми на вигідних умовах або можливістю вибору таких умовах серед інших пропозицій.

Процентна ставка
Цей пункт потрібно виконувати вже не позичальнику, а банку. Часто фінансові організації пропонують низьку ставку по кредиту, який може позиціонуватися як безвідсотковий протягом перших місяців або всього терміну. На ділі ж виявляється, що ставка по позиці збільшується в залежності від:

  • падіння курсу національної валюти;
  • наявності затримок з виплат;
  • нарахування штрафів і комісій;
  • змін політики банку.

Найчастіше різке подорожчання кредиту відбувається в результаті нарахування позичальнику серйозних штрафів за відхилення від графіка платежів. Саме тому при пошуку найбільш вигідної пропозиції потрібно уточнити характер розрахунку: плаваючий або фіксований і подивитися його умови. Фіксований графік оплати — не завжди означає щось погане, якщо має здійсненні умови і осудні штрафи за незначні порушення. Якщо прострочення за платежами значні, банк починає нараховувати штрафи, про яких може відразу не повідомити клієнта. Через це кінцева вартість позики зростає, а позичальник продовжує вносити платежі, які не покривають штрафи, в результаті чого виявляється в борговій ямі.

Бажаючи отримати кредит легко, варто враховувати всі наведені в статті фактори, які в значній мірі впливають на можливість вибору дійсно вигідних умов кредитування. Іншим, більш простим і вигідним рішенням фінансових труднощів, може стати звернення до компанії, яка видає кредит в Рівно готівкою і на карту за фіксованою ставкою з прозорими умовами, що виключають ймовірність прихованих комісій і штрафів.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015