Що робити з автомобілем після ДТП

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 05.04.2019 в 19:13.
Що робити з автомобілем після ДТП

Після автотрощі, чи пошкоджень через зовнішні фактори (впало дерево, зсунувся грунт і авто впало з висоти й таке інше), в результаті чого техніка не підлягає відновленню, перед його власником постає логічне запитання – що робити далі? Вивозити на звалище шкода, тай потребує додаткових трат. Віддати за безцінь, теж не хочеться, тому без елементарного розуміння специфіки цього сегменту ринку не обійтись…

Які є варіанти продажу аварійного автомобіля

Так як про відновлення не йдеться, то залишається лише два варіанти:

  • Другий – звернутись до профільної компанії, яка спеціалізується на викупі битих авто

Що краще? Розглянем детальніше.

Самостійний продаж авто після аварії, чи автовикуп

Продаж битого авто самостійно найчастіше закінчується нічим. Бо потенційний покупець, навіть заздалегідь бачачи чесні фото, усе одно ідеалізує, а побачене його відлякує. Крім того, продавця чекає безліч мізерних пропозицій від перекупників, часто одних і тих самих. І навіть, якщо на них не погоджуватись, це займає багато часу (а дзвонити і писати будуть до 10 разів на день, чи більше) і нервів. Крім того, довгий пошук адекватного покупця, якщо і завершується успішно, то після нього чекає не самий простий процес переоформлення!

Натомість компанія, чий профіль автовикуп, не «дістає», а майже відразу називає цифру, яку фірма готова заплатити. І діло автовласника, погоджуватись чи ні. Але при здоровій конкуренції (а сьогодні подібних компаній немало), занижені суми від профільних фірм рідкість, головне вибрати провірену.

Можливо, названа сума буде не такою, на яку очікує власник битого авто. Але вона береться не «зі стелі», а як результат точного розрахунку, чи зможе сама фірма хоч щось заробити (це не благодійна, а комерційна організація, тому все чесно), та чи буде вона достатньо вигідною, щоб продавець обрав саме їх. У будь якому разі, при рішенні питання як продати авто після трощі без вкладень у ремонт найбільш вдало, спосіб з автовикупом виглядає привабливіше і безпечніше, а збереження нервів лише один з плюсів.

Що пропонують сучасні компанії з автовикупу

Є три основні причини, чому мати справу з спеціалізованою компанією більш вдалий вибір:

  1. Це можливість продати авто швидко, безпечно і за конкурентною ціною. Експерт фірми під’їде у зручний час, і за 15-20 хвилин буде готовий назвати реальну цифру. В окремих випадках може знадобитись трохи більше часу на додаткову експертизу (при дуже сильних пошкодженнях).
  1. Виплата грошей одразу після заключення договору. До речі, теж дуже важливий момент – усі угоди оформляються офіційно, що означає відсутність зі сторони покупця претензій у майбутньому!
  1. Ніяких проблем з переоформленням, в штаті компанії обов’язково є юрист з потрібним досвідом и хорошими зв’язками.

У тому випадку, якщо компанією планується викуп авто для подальшої розбірки на запчастини, представник автовикупу може порекомендувати відмовитись від формальностей, що теж зекономить кошти та час.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022