Переваги навчання у ВНЗ Польщі

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 10.04.2019 в 20:55.
Переваги навчання у ВНЗ Польщі

Активна та цілеспрямована молодь зараз дуже часто обирає навчання за кордоном. Це не тільки дуже престижно, а й перспективно. Польські університети для українців відкривають чимало можливостей. Вони пропонують якісну освіту за доступною ціною. Далі ми детальніше зупинимося на вартості такого навчання. У багатьох абітурієнтів виникає ряд запитань, пов’язаних зі вступом до закордонного університету. Зокрема, це вибір університету, а також спеціальності, перелік документів, необхідних для вступу та процес їх подачі. Найбільше інформації про навчання за кордоном у Польщі ви зможете прочитати на цьому сайті. Тут є і ціни, і детальна інформація про кожен ВНЗ в Польщі, детально розписана інформація про середню та вищу освіту в цій країні. Інформацію підготували співробітники Проекту Освіта без кордонів, до яких абітурієнти можуть звернутися для успішного зарахування до закордонного університету. Давайте подивимось, які переваги отримують випускники закордонних вишів.

Основні переваги навчання

До основних переваг освіти в Польщі належить:

  • високий рівень підготовки бакалаврів та магістрів;
  • отримання європейського диплому;
  • невисокі ціни на навчання порівняно з іншими європейськими ВНЗ;
  • хороші кар’єрні перспективи;
  • великий перелік спеціальностей;
  • високий рівень володіння іноземними мовами після закінчення ВНЗ;
  • можливість стажуватися у провідних європейських компаніях та інших європейських ВНЗ.

Європейські університети в першу чергу орієнтуються на ринок праці, тому постійно відкривають нові спеціальності, випускники котрих будуть найбільш затребувані через 5 років. Завдяки навчанню в Польщі випускники мають змогу отримати європейський диплом, який дозволить знайти хорошу роботу у будь-якій з країн ЄС та в Україні.

Дуже важливий нюанс: у європейських університетах більший нахил робиться на практичну підготовку студентів, в той час як у вітчизняних університетах навчання залишається теоретичним. У польських ВНЗ активно залучаються викладачі-практики, які мають власний бізнес. Також є можливість під час навчання поїхати на обмін на півроку або рік у інший європейський ВНЗ.

Окремо потрібно сказати і про досвід спілкування з іноземними студентами. Безліч нових знайомств, контактів – це велика перевага навчання за кордоном. Студенти європейських університетів активно спілкуються між собою, такі контакти є дуже цінними для майбутнього. До того ж, студенти часто спілкуються іноземною мовою, що дозволяє вдосконалити свої навички спілкування.

Вартість та тривалість навчання

Чому велика кількість абітурієнтів обирають саме навчання в Польщі? Ціна за навчання є значно нижчою, ніж у більшості європейських університетів. Так, в середньому вартість навчання у приватних університетах становить 1-1,5 тис. євро, у державних – 2 тис. євро. Ціна буде залежати не тільки від статусу університету, а й від обраної спеціальності.

Тривалість навчання – 5 років, у тому числі 3-3,5 роки на бакалавраті та 1,5-2 роки на магістратурі. Також ви можете отримати другу вищу освіту в Польщі, що допоможе знайти більш престижну роботу.

Якщо ваша мета – навчатися у найбільш престижному польському університеті, тоді варто звернути увагу на рейтинг ВНЗ Польщі, який формується щороку. Тоді вам буде набагато легше зорієнтуватися, до якого з університетів краще вступати.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022