Спростовуємо міфи про клінкерну плитку

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 23.04.2019 в 16:10.
Спростовуємо міфи про клінкерну плитку

Клінкерна плитка — це вид декоративної кераміки, який піддається випалюванню при температурі від 1200-1450 ° С, що надає велику міцність виготовленому матеріалу.

Основні характеристики клінкерної плитки, як матеріалу:

  • Стійка до перепадів температур.
  • Має високу морозостійкість.
  • Практично не вбирає воду, тому що має щільну структуру.
  • Термін служби клінкерної плитки понад 100 років.
  • Не схильна до впливу ультрафіолету.
  • Володіє стійкістю до хімічного впливу.
  • овністю екологічно чиста.

З недоліків можна виділити крихкість. Плитка вимагає обережного поводження тому може розбитися при падінні. Також, деяких при виборі матеріалу лякає її вартість. Вона вище, ніж інші облицювальні матеріали. Але варто зауважити, що клінкерна плитка в Києві досить розповсюджений варіант і ціна її цілком оправдана її якостями.

Клінкерна плитка для фасадів
Плитка популярна в сфері облицювання фасаду тому що має привабливий і багатий вигляд. У неї довший термін експлуатації, ніж у звичайної цегли. На додаток, плитка не обмежена спектром кольорів і фактурою поверхні. Покупцеві надається широкий вибір серед безлічі видів.
Основні властивості плитки дозволяють надійно оберігати фасад від впливів зовнішнього середовища і створювати імітацію кладки цегли. Така обробка обійдеться набагато дешевше, ніж справжня цегляна кладка. Плитка має маленьку товщину і вагу, що знижує навантаження на фундамент і стіни
Облицювання клінкерної плиткою — відмінний вибір, який не тільки додасть індивідуальності вашого будинку, а ще буде довго служити, як захисний матеріал.

Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення
Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення дозволяє креативно створювати свій власний дизайн будинку, тому що вона може з легкістю передати стиль дерева, каменю або цегли. Завдяки своїм вологостійким властивостям, її застосовують для облицювання ванн і басейнів.
Клінкерною плиткою також лицювальн сходинки і підлогу при будівництві приватних будинків. Вона багато років зберігається в своєму первісному вигляді і легко миється. Плитка для підлоги буває різною, але підходить для всіх видів

Для облицювання тротуарних зон
Така тротуарна плитка може використовуватися, як для маленьких доріжок, так і для великих вулиць. Перевага її в тому, що вона залишається такою ж протягом багатьох років служби. Вона володіє цікавою і привабливою кольоровою гамою, що виділяє її на тлі всіх інших матеріалів. Традиційною формою її виробництва є прямокутник. Але зараз можна знайти плитку та інших форм.

Клінкерна плитка — відмінний матеріал для обробки як зовнішньої, так і внутрішньої частин будівлі. Вона має привабливий зовнішній вигляд, що збагачує і надає вишуканості вашому інтер’єру. Плитка стійка до ультрафіолету, перепаду температур, води. Вона високоміцна і екологічно чиста.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022