Чому діти повинні вчитися програмуванню

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 26.04.2019 в 18:15.
Чому діти повинні вчитися програмуванню

Навчання програмуванню, незалежно від того, який шлях обере дитина, сьогодні вкрай важливо. Дослідження показують нам, що ці знання будуть важливі в будь-якій кар’єрі. Програмування є необхідною грамотністю в наше технологічне століття.

Комп’ютерне програмування є частиною всього і присутнє скрізь в світі навколо нас. Наукові та технологічні інновації є наріжними каменями нашої глобальної економічної системи. Наша економіка, наш добробут, все залежить від цього. Це важливо не тільки в технологічних областях. Кодування життєво важливо у виробництві, охороні здоров’я, сільському господарстві. Практично в будь-якій галузі є компонент кодування. Робота батьків полягає в заохоченні інтересів дітей і розвитку їх життєвих навичок. Як ми всі знаємо, навчання на практиці набагато ефективніше. Діти з народження цікаві і люблять досліджувати. Вони люблять відкриття, збирати речі, досліджувати їх, нюхати їх, чіпати їх і питати, для чого вони призначені.

У програмуванні немає містики
Програмування простіше, ніж ви думаєте! Програмування надзвичайно легко зрозуміти дітям, і, таким чином, після короткого вступу і деякого вивчення можна освоїти елементарні навички. Варто зазначити, що раннє програмування для дітей допомагає взаємодіяти з технологіями навколо них, а не пасивно їх використовувати. Завдяки цьому вони будують свою впевненість в собі. У міру того, як діти стають більш впевненими, це спонукає їх ще більше заглиблюватися в навчання програмуванню і дізнаватися більше.

Програмування розвиває і сприяє творчості
Реальність така, що технології будуть розвиватися з блискавичною швидкістю в майбутньому, але набір навичок, які дитина розвиває від навчання до програмування, буде існувати все життя. Діти розвивають творчий потенціал, експериментуючи і роблячи помилки. Завдяки навчанню програмування вони дізнаються, що існує кілька способів зробити що-небудь. Просто продовжуй намагатися!

Програмування — це як вивчення нової мови!
Вивчення нової мови формує у дітей інший спосіб спілкування. Дитині дуже цікаво дізнатися, як більш безпосередньо спілкуватися з технологіями навколо них. Як і при вивченні будь-якої мови, діти повинні вчитися кодування в ранньому віці.
Програмування вчить логічному мисленню і зміцнює як письмові, так і усні навички. Діти, які навчаються програмування, краще розуміють, як організувати свої думки. Програмування — це мовний навик, який відкриває світ для дітей.

Програмування вчить співпраці
У творчому середовищі немає правильних відповідей і немає путівників. Завдяки дисципліні програмування діти шукають підтвердження у своїх однолітків і, як правило, працюють в групах. Вони вчаться співпрацювати, давати і отримувати критику в позитивному ключі і враховувати зворотний зв’язок в своїх діях.
Розвиток цих навичок надзвичайно важливий в їхньому подальшому житті та кар’єрі, так само як і розуміння того, що існує багато рішень для однієї і тієї ж проблеми. За допомогою програмування діти вчаться тому, що вміння ставити правильні питання іноді важливіше, ніж давати правильні відповіді.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022