Чи реально отримати позику на карту з поганою кредитною історією

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 06.05.2019 в 19:39.
Чи реально отримати позику на карту з поганою кредитною історією

Зіпсована кредитна історія — це привід для відмови у видачі грошей у борг. Більшість фінансових організацій вважають за краще не ризикувати і відмовляються оформляти позики позичальникам, які мали проблеми з поверненням взятих раніше позик. Кредитною історією називають дії, пов’язані з погашенням минулих кредитів: своєчасне внесення платежів або наявність прострочень. Але при винесенні вироку погана кредитна історія, банки керуються не тільки грубими порушеннями графіка погашення позики. Навіть після одного дня прострочення можна опинитися в «чорному списку», що позбавляє можливості брати гроші в борг. Фахівці з фінансової справи нам розповіли, що завжди можна знайти лазівки і способи отримання кредиту, навіть маючи пляму на репутації позичальника.

Онлайн-кредитування — високий відсоток схвалюваних позик
Найбільші шанси оформлення позики у людей із зіпсованою кредитною історією, при зверненні в сервіси онлайн-кредитування. Це найшвидший спосіб вирішити матеріальні проблеми. Переважна частина таких організацій працює цілодобово і кредитує навіть тих громадян, у яких є прострочення по минулими позиками. Подібні сервіси, один з яких можна побачити тут, з більшою охотою йдуть назустріч такій категорії позичальників, ніж звичайні банки.
Але погана кредитна історія часто обмежує розмір кредитування. Громадянин, який має таку проблему, зможе отримати лише мікропозику. Для нього це буде перевіркою: якщо він зуміє погасити її вчасно, сума наступної позики збільшиться. Схвалення кредитного ліміту нижче запитуваної — поширена практика. Це не подобається багатьом позичальникам, але з ситуацією доводиться миритися.
Чому онлайн-сервіси схвалять позики громадянам із зіпсованою кредитною історією, а банки в таких випадках зазвичай відхиляють прохання? У подібних сервісах більш висока процентна ставка, а розмір видаваних позик менше. Мікро фінансові організації менше ризикують.

Які шанси отримати кредит в банку
Банки ретельно перевіряють позичальників і, виявлення фактів прострочень по взятих раніше кредитах, розцінюється як серйозний мінус для претендента. Але шанси отримати позику все одно є. Збільшити ймовірність винесення позитивного рішення по заявці, поданій в фінансову організацію, можна вдавшись до одного з наступних способів:

  • надати поручителя;
  • залишити в заставу майно;
  • залучити максимальну кількість позичальників при наявності такої можливості.

Якщо банк не вимагає залучення поручителя, а потенційний позичальник на цьому наполягає — це сприяє істотному зниженню ризиків для кредитора. Шанси отримати позику підвищуються. Тим, кому потрібна велика сума, варто попрацювати над поступовим виправленням кредитної історії і поверненням довіри банківських організацій. Люди, впевнені в своїх можливостях цілком виплатити позику, можуть надати заставу. ЇЇ розмір повинен бути вище або ідентичний розміру кредитування. При наявності застави банки постачають фінансами під менший відсоток на більш тривалий термін. Найчастіше закладають житлову або комерційну нерухомість.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015