«Взуваємо» автомобіль по сезону

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 18.05.2019 в 18:02.
«Взуваємо» автомобіль по сезону

Будь-який автолюбитель наприкінці осені та на початку весни повинен задуматися про те, що необхідно вибрати «взуття» для свого чотириколісного друга.

Якщо ви зараз розмірковуєте над пошуком нових шин для вашого автомобіля, то дана публікація може вам допомогти. Тут ви прочитаєте про те, як правильно вибирати автомобільні шини, і на які параметри потрібно звернути увагу. Серед великої різноманітності шин на ринку дуже складно зробити правильний вибір.

Отже, при виборі нових шин потрібно звернути увагу на такі критерії:

  • Сезонність використання шин. Залежно від пори року ви повинні купувати або зимові, або літні шини. Існують також універсальна (всесезонна) гума для автомобілів. Вона коштує значно дорожче (на 20-40%), ніж сезонні шини, але її не потрібно міняти протягом всього року.
  • Малюнок протектора. Від цього критерію може залежати якість гальмування і кількість бруду, який буде налипати на ваших колесах.
  • Компанія виробник. Заздалегідь варто прочитати відгуки про ту чи іншу компанію. Така інформація зможе допомогти вам визначити ту компанію, продукцію якої ви хочете придбати.
  • Цінова категорія. Зверніть увагу на шини середньої цінової категорії. За 50-100 доларів США ви зможете купити шини хорошої якості. Не варто купувати найдешевші (китайські) шини. Як правило, вони служать не більше декількох місяців.

Всесезонна гума — не варіант!
Помиляється той, хто прагне до економії у всьому, припускаючи, що можна їздити в і взимку і влітку на всесезонних покришках. Справа в тому, що ці шини розраховані на європейські та американські кліматичні умови, в нашій же країні користуватися ними ризиковано. Коли температура падає нижче -10 градусів, шини набувають зайву жорсткість. Через це збільшується гальмівний шлях. Експерти не рекомендують вибирати всесезонну гуму, вважаючи, що цей варіант краще назвати «ні те ні се».

Шипована або «липучки»?
Потрібно уявляти собі, які найчастіше у вашій місцевості дороги взимку, чи багато снігового покриву на трасах. З огляду на це, треба визначитися з тим, в чому ви маєте потребу. Машина взимку може «одягатися»:

  • в шиповану гуму;
  • в «липучки».

Другий варіант краще підходить для пухкого снігу, у таких шин менше гальмівний шлях. Крім того, на дорозі такі шини тримаються краще «шиповки». Переглянути ціни на зимові шини можна за посиланням https://rezina.cc/shiny?diametr_shina=r16&profil=65&season=zimnie&shirina_shina=215#products.

Пам’ятайте, що «підкована» гума краще поводиться на крижаній трасі і на снігу. При цьому вона сильно шумить, негативно впливаючи на асфальт. При наявності сумнівів краще придбати шиповані покришки. Це непоганий варіант для змішаних умов експлуатації в зимовий час.

Типорозмір шин
Вибираючи шини, треба враховувати типорозмір. У зимовий період шини можуть бути більш вузькими, це дозволяє домагатися збільшення питомої тиску на поверхню. Крім того, можна придбати гуму на один розмір менше. Це дозволить знизити навантаження на підвіску, так як зменшується маса колеса.

Купуючи товари для вашого авто, обов’язково попросіть продавця надати сертифікат якості на товар. Це допоможе вам уникнути неякісних придбань. Обов’язково зберігайте чек та гарантійний талон на усі товари, які ви купуєте. Вдалого вам вибору і найбільш вигідних придбань!

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022