Що таке скретч-карта і як її використовують?

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 23.05.2019 в 11:54.
Що таке скретч-карта і як її використовують?

У нашому житті на сьогодні багато інноваційних рішень, про які ми ще пару років назад не чули й не бачили, але вони здатні суттєво полегшити наше життя. І до таких інноваційних технологій відносяться скретч-карти, тобто картонні або пластикові картки, на яких під особливим захисним шаром нанесена важлива інформація. Застосовуються вироби для зберігання кодів доступу в різних галузях, в тому числі в стільниковому зв’язку або IP-телефонії, в банківській сфері, для інтернет-підключення і для інших важливих послуг.

Найчастіше під захисним шаром розміщується кодова комбінація, слово або цифри, і щоб дізнатися їх, потрібно здерти плівку за допомогою монети, ручки або іншого жорсткого предмета. Більшість карт має стандартний розмір — 86х54 мм, випускаються і варіанти більших габаритів. Замовити скретч-карти можна в друкарнях або рекламних агентствах: наприклад, на сайті http://scratch.ua/Markirovka.html пропонуються порівняно невисокі ціни і оперативне виготовлення великих і малих партій такої продукції.

Матеріали і особливості виготовлення скретч-карт
Найбільш часто карти випускаються на основі з картону: вони обходяться недорого, але, як правило, призначені для разового використання. Вироби також можуть бути виконані з пластика: їх ціна вище, зате вони не бояться вологи, механічного впливу, не рвуться і не ламаються. Зазвичай пластикові карти використовуються, коли інформація може знадобитися неодноразово: наприклад, якщо на них друкують PIN-коди або коди доступу до техніки або послуг Інтернету. Що стосується захисного поля, то його створюють різними способами:

  • Нанесення скретч-наклейки за допомогою аплікатора з печаткою на готових картах. Такий спосіб дозволяє надійно приховати інформацію під шаром і відрізняється невисокими витратами і оперативністю виготовлення.
  • Спеціальний друк з використанням скретч-фарби, яку наносять верстатним способом на аркуші. Після обробки заготовки розрізають на потрібні розміри. Такий метод дає можливість отримати візитки, флаєри, листівки із захисним шаром.
  • Тиснення. Цей спосіб коштує дорожче, але результат виглядає більш солідно, до того ж можна зробити скретч-шар золотистим або сріблястим.

Де може використовуватися скретч-карта?
Найбільш часто вироби застосовуються як носії кодів доступу для мобільних мереж (PIN для номера, код відновлення, пароль для поповнення рахунку Інтернету та ін.). Крім того, скретч-карти використовуються при організації миттєвих лотерей, розіграшів призів, конкурсів та інших громадських заходів. Використання такої продукції дозволяє організувати масштабну промо-акцію, тому різні фірми, магазини, компанії з продажу послуг вдаються до її використання у своїй економічній діяльності.

Loading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015