Вибираємо підсилювач для автомобільного сабвуфера

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 26.05.2019 в 9:05.
Вибираємо підсилювач для автомобільного сабвуфера

Низькочастотні динаміки характеризуються високим споживанням енергії. Її може забезпечити тільки відповідний підсилювач. Як його вибрати, щоб в повній мірі використовувати потенціал, який закладений розробниками в сабвуфері?

Сабвуфер — активний чи пасивний?
Деякі виробники пропонують сабвуфери активні, а значить, мають підсилювач, інтегрований в корпус. Завдяки такому рішенню пристрій займає менше місця, що, безумовно, гідно оцінять власники невеликих автомобілів. Активний сабвуфер призначений, в першу чергу, для невимогливих користувачів, що бажають недорого поліпшити баси при відтворенні музики в машині. Магазин потужного звуку splaudio.com.ua пропонує на сторінці https://splaudio.com.ua/catalog/usiliteli/ великий вибір підсилювачів саме для автомобілів. Також в запропонованому магазині можна знайти такі пристрої для відтворення звуку:

  • Акустика
  • Підсилювачі
  • Сабвуфер
  • Кабелі і комплектуючі для автомобільної акустики.

Якщо пасивний, то який?
Пасивні сабвуфери обладнані портами для підключення кабелів. Тому слід придбати і підключити до них додатковий підсилювач. Найпопулярніші конструкції засновані на 1, 2 або 4 каналах. Кожен канал — це окремий підсилювач, який генерує потужність, представлену у ВАТ. Підсилювач необхідно вибирати, враховуючи попит на потужність безперервного басового динаміка.

Оптимальним рішенням є підбір підсилювача таким чином, щоб його потужність була, яка дорівнює потужності акустичної системи. Що станеться, якщо потужність підсилювача буде менше, наприклад, на 10%? На практиці динамік буде грати нормально, проте, слабший підсилювач не дозволить йому показати повністю всі свої можливості. Як на роботу динаміка вплине підсилювач могутніше, ніж АС? В цьому випадку підсилювач забезпечить комфортні умови роботи для сабвуфера. Він не тільки буде звучати голосно і плавно, але також робота мембрани буде контролюватися підсилювачем.
На елемент контролю роботи динаміка впливає також коефіцієнт демпфірування підсилювача (англ. Damping factor). Чим він вищий, тим краще, для установки car audio, так як цей фактор впливає на взаємодію підсилювача потужності і акустичної системи.

Підсилювач з якою кількістю каналів купити?
Для підключення тільки сабвуфера кращим вибором буде так званий моноблок, а значить, підсилювач одноканальний. Він дозволяє підключення сабвуфера без моста (об’єднання) каналів, який негативно впливає на стабільність підсилювача.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022