Варіанти працевлаштування в Польщі

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 27.05.2019 в 15:05.
Варіанти працевлаштування в Польщі

Знайти не тільки цікаву, але і добре оплачувану роботу – мета кожного з нас. Якщо не вдалося знайти підходящу вакансію в своїй країні, завжди можна спробувати свої сили і підшукати роботу в ЄС. У будь-якому випадку, рівень зарплат в цих країнах набагато вищий, ніж у нас. Якщо вас цікавить добре оплачувана, цікава праця в Польщі для українців, то потрібно звернутися в кадрове агентство – наприклад, Visa Pro є одним з кращих в цій сфері. Чого вже точно не можна робити, так це шукати вакансії самостійно через Інтернет. Завжди краще звернутися в хороше кадрове агентство, де вам допоможуть пройти процедуру працевлаштування від А до Я, і ви отримаєте бажану роботу з високим окладом. Це також реальна можливість влаштуватися офіційно, тобто без різних ризиків. У статті ми розповімо про особливості роботи в різних сферах – від виробництва до сфери обслуговування.

Сільське господарство

Найчастіше на сезонну роботу (в основному, влітку; іноді з травня по вересень) запрошуються для збору врожаю. Це можуть бути як яблука, так і такі ягоди, як полуниця, малина, також це може бути картопля, гриби. Часто потрібні співробітники на ферму, для праці в Польщі з тваринами. Це можуть бути доярки, обслуговуючий персонал, співробітники по догляду за тваринами. На такі вакансії можна запросто влаштуватися без знання мови, хоча взяти з собою розмовник не завадить.

Потрібно бути готовим до того, що така робота в Європі вимагатиме сил і витривалості: наприклад, якщо ви будете збирати урожай, то потрібно буде вставати дуже рано вранці. Найчастіше працівники живуть в спеціально побудованих для них будиночках типу гуртожитків, по 4-6 чоловік в кімнаті. Зате такий варіант – можливість добре заробити. Зарплата буде в основному залежати від кількості зібраного врожаю. Тому чим продуктивніше ви будете працювати, тим більше зможете отримати.

Сфера обслуговування

Зараз від роботодавців надходить безліч пропозицій саме в сфері обслуговування: потрібні співробітники в готелі, ресторани, кафе. З початком туристичного сезону потрібні співробітники в туристичній сфері. Польща активно розвиває інфраструктуру зі свого боку Балтійського моря, тому тут є великий попит на робочу силу.

Що потрібно для працевлаштування в Польщі в сфері обслуговування? Перш за все, бути відповідальним і знати польську мову. Рівень знання мови, який від вас вимагатимуть, буде залежати від вакансії. Наприклад, робота в Польщі адміністратором готелю передбачає вільного володіння польською та англійською мовою, в той час як офіціантові кафе досить знати польську на розмовному рівні.

Виробництво та будівництво

Значна кількість вакансій надходить із заводів і фабрик, а також із будівельної сфери. Тут пропонують легальне працевлаштування як чоловікам, так і жінкам. Якщо мова йде про роботу на будівництві, то в основному потрібні чоловіки. Не всі роботодавці в цій сфері пропонують житло, тому відразу уточнюйте цей нюанс в вашому кадровому агентстві. Для працевлаштування вам потрібна буде робоча віза в Польщу, це дозволить вам влаштуватися по контракту. Для роботи в цій сфері необхідні відповідальні люди віком до 55 років, без шкідливих звичок і з хорошим здоров’ям.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015