Як вибрати страхову компанію для оформлення ОСЦПВ

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 06.06.2019 в 12:27.
Як вибрати страхову компанію для оформлення ОСЦПВ

Будь-який водій знає, що в якості обов’язкового документа для водіння автотранспортного засобу є не тільки права і документи на авто, а й страховий поліс. Закон зобов’язує щорічно укладати договір страхування. Але тут варто бути уважним, щоб страхова компанія з якою ви плануєте заключити договір мала незаплямовану репутацію та сумлінно виконувала свої обов’язки. Також придбати поліс слід і при покупці нового автомобіля, при цьому водієві дається певний термін на його оформлення. У величезній різноманітності пропозицій страховиків дуже важливо вибрати того постачальника послуг, який буде беззастережно і в строк виконувати свої обов’язки. Спробуємо розібратися як вибрати гідну страхову компанію для оформлення ОСЦПВ.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ СТРАХОВУ КОМПАНІЮ
Насамперед, що необхідно знати — це те, що робити вибір необхідно тільки з тих страхових організацій, які мають право оформляти даний вид полюсів.
Далі необхідно звернути увагу на рейтинг. Це допоможе вибрати сумлінну компанію, яка виконує свої зобов’язання. Далі варто дізнатися всі умови компанії про виплати і компенсацій. Це допоможе чітко розуміти, що необхідно робити, якщо сталось ДТП і на що можна розраховувати.
Окремо варто відзначити такий пункт, як вартість поліса. На сьогоднішній день вона визначається декількома умовами. На ціну поліса впливають:

  • характеристики автотранспортного засобу;
  • стаж водіїв;
  • безаварійна їзда;
  • кількість водіїв, вписаних в документ.

Оформити поліс можна трьома способами: особисто в офісі компанії, самостійно через інтернет або через посередників. Останній варіант найдорожчий, адже доведеться оплатити послугу. Дуже зручно, не виходячи з дому оформити електронний документ. Але і тут необхідно знати, що оформляти його необхідно на офіційних сайтах перевірених компаній.

Поліс ОСЦПВ — обов’язковий документ для всіх водіїв, тому оформляти його необхідно вчасно щоб не потрапити в неприємну ситуацію і не оплачувати штраф або компенсацію постраждалій стороні у разі виникнення аварії.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022