Вибираємо кращі чохли для iPhone

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 10.06.2019 в 6:04.
Вибираємо кращі чохли для iPhone

Цінова політика компанії Apple така, що випадково розбити iPhone, починаючи з 8-го випуску, стало досить витратною справою. На нових моделях iPhone почали застосовувати скло, яке ускладнило процес заміни і підняло вартість ремонту. А вже якщо згадати пристрасть iPhone до слизьких корпусів, то навіть найпалкіші противники чохлів волею-неволею замислювалися про захисний аксесуар для свого гаджета. Так, мова знову піде про чохли, адже з кожним новим поколінням iPhone потреба в них тільки посилюється, і сьогодні ми розглянемо кращі чохли, які задовольняють таким вимогам, як безпека, стиль і збереження фірмового дизайну Apple і які можна купити, для прикладу, на сторінці https://macincase.com.ua/.

Почнемо з відомого виробника аксесуарів Nomad, у якого також можна придбати бездротову зарядку, поки на офіційному сайті діє розпродаж, і у вас є шанс заощадити близько 20%. Зазвичай ми звертаємося до Nomad, коли потрібна шкіра. Ці хлопці роблять солідні, тоненькі і легкі кейси, які не бояться падати з висоти людського зросту (без дикого прискорення).
Чохли виконані з якісної шкіри від Horween, стійко витримує щоденне використання. Прогумовані краї на лицьовій частині забезпечують більш щільну посадку. Крім того, чохли підтримують бездротову зарядку.
У фірмовому магазині є варіації як у вигляді класичних кейсів, так і розкладачок Folio, розділених на прості і потрійні, що поєднують в собі ще й сховище для карт разом з готівкою.

До UAG (Urban Armor Gear) ми звертаємося виключно в цілях безпеки, однак, зустрічаються користувачі, які дорікають бренд в надмірній брутальності і перетворенні витонченого iPhone в цеглу. На наш скромний погляд, подібним страждає якраз фірма Otterbox, а UAG балансує між надійністю і стилем.
На вітрині UAG ви знайдете велику підбірку чохлів на будь-який смак і колір. Починав цей виробник з чохлів на кшталт Pathfinder (ціна — $ 40), потім додав прозорості і переключився на аксесуари типу Plasma (ціна — $ 40), а вже потім випустив більш солідну версію Monarch (ціна — $ 60). Тут як тут розкладачки і зовсім прозора лінійки Plyo, яка вийшла в світ відносно недавно.
Оскільки офіційний сайт UAG надає безкоштовну доставку по всьому світу і дає 15% знижки на перше замовлення, радимо купувати саме там. Будьте пильними: зустрічається багато дешевих підробок, які гордо називають копіями, краще трішки переплатити.

Іноді досить придумати запам’ятовується малюнок у вигляді двох трапецій, витканих з тонких смужок, щоб привернути увагу до своїх продуктів. Speck завжди напирали саме на тильні сторони чохлів, і досвідчений користувач відразу звертав увагу на цю фірму. Однак, тут варто зробити застереження, бо колекція Speck давно поповнилася кейсами типу Presidio Sport (£ 30), Gemshell (£ 20) і Presidio Clear (£ 30), які не кидаються в очі, мають витриманий дизайн і поєднують в собі функції безпеки укупі з привабливістю.

Якщо ви збираєтеся в експедицію, на мороз або просто в несприятливе середовище проживання, в якій потрібно максимально ізолювати iPhone від зовнішніх впливів, то без зайвих роздумів звертайтеся до фірми LifeProof і рятівним чохлам-саркофага FRĒ, оскільки це справжня знахідка для тих, хто піддає свій смартфон регулярним випробуванням. Насправді у LifeProof є й інші аксесуари, але FRĒ — найкрутіший з них. Зараз пояснимо — чому.

FRĒ не пропускає ні мороз, ні вітер, ні холоднечу. Він герметично закриває апарат з обох сторін, утворюючи так звану захисну капсулу. Таку капсулу можна запустити в зловмисника (в рамках самооборони, звичайно ж), топити у воді, топити в багнюці, і iPhone все одно збереже кондиції, як на полиці в магазині. Барвисті кольори (5 штук) допоможуть не тільки виділити ваш чохол з натовпу, але ще і виявити його в снігових завалах або на морському дні.

Apple — банально, очікувано і дорого. Проте, шкіряні і силіконові чохли Apple задовольняють потреби забезпечити приємну очам і пальцях захист. Все яблучні кейси виконані якісно, довго служать і не дозволяють впав зі столу пристрою отримати серйозні пошкодження.
Детально розписувати чохли від Apple для iPhone сенсу немає, тому що все і так знають про їхні сильні і слабкі сторони, а лаються лише через одного параметра — ціни.

Ця стаття була створена для того, щоб виділити особливі кейси, службовці для конкретних завдань. У ній не знайшлося місця Spigen, Tech21 або Baseus. Ніхто не говорить, що ці чохли погані, зовсім ні — вони хороші і свої гроші відпрацьовують по повній програмі. Ось почни ми включати в добірку такі кейси, і матеріал роздувся б до 20 000 слів, не менше. Мораль така: перед собою ставите певні цілі — орієнтуйтеся на даний матеріал; не хочете морочитися — шукайте схожі альтернативи у інших виробників. Сподіваємося, що допомогли порадою!

Інші статті по темі:

Loading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015