Як вибрати відеоспостереження для під’їзду

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 18.06.2019 в 19:06.
Як вибрати відеоспостереження для під’їзду

Використання бездротових технологій відеоспостереження зменшує вартість і скорочує тривалість монтажу системи, налаштування її роботи і підключення. Це економічно вигідне рішення, яке не потребує отримання ліцензії на власний канал радіозв’язку, прокладки кабелів, що економить гроші і час. А з’єднання бездротового відеоспостереження для під’їзду дозволяє поступово реформувати вже наявну мережу, роблячи її сучасною, мало витратною на обслуговування і здатною до розширення.

IP-відео — передача, запис і контроль цифрових зображень, одержуваних у результаті відеоспостереження в реальному часі через IP-мережу. У систему входять камери, модулі прийому / передачі даних, пункт управління, контрольна сигналізація, мережевий відеореєстратор, який відповідає за системну запис, переглянути які можна на сторінці https://bezpeka.club/ru/product-category/video-surveillance/ сайту магазину систем безпеки Безпека Клуб.

Ключова відмінність аналогової і IP систем — матриця. У сучасному світі вона переходить в статус «віртуальна», що дозволяє виконати підключення всього відеоспостереження до корпоративної мережі підприємства, традиційний контрольний пост перенести в ПК, а запис вести і переглядати в реальному часі.

Як працює відеоспостереження:
Для з’єднання камер використовується не традиційний кабель, а приймально-передавальні пристрої, що конвертують аналогове відео в цифрове. Ця деталь системи дозволяє здійснювати підключення камери будь-якого типу, що об’єднує вже наявне відеоспостереження з IP.
При переході з аналогового мережі досить замінити тільки цифрові відеореєстратори і застарілу матрицю. А додавання 1-2 комп’ютерів подарує старою системою всі переваги IP.

Що стосується робочих характеристик, бездротові мережі 802.11 a / b / g здатні безперебійно передавати порядку 54-108 Мб / с в режимі турбо. А вдосконалений стандарт формату n збільшує пропускну здатність мінімум в 6 разів. Якщо говорити про дальність дії, завдяки однокрапковим і многоточечним лініях її можна розширити на 40 км.

Важлива в цьому питанні і безпека інформації. Сьогодні для захисту даних застосовується стандарт шифрування AES 128-біт, шифрувальні протоколи RADIUS і WEP 152-біт, протокол цілісності ключа тимчасового TKIP.

Серед переваг системи IP простота управління і можливість віддаленого доступу до мережі за підтримки протоколу SNMP. Він дозволяє адміністратору визначити тип і джерело неполадок.

Ці переваги, в поєднанні з незначною вартістю обслуговування, роблять IP-відеоспостереження затребуваним для під’їздів.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022