Toyota анонсувала дві нові функції безпеки

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 29.06.2019 в 9:55.
Toyota анонсувала дві нові функції безпеки

Японський виробник розробив дві нові функції для власних автомобілів, котрі знайдуть своє втілення вже в моделях 2020 року. Перша функція отримала назву Auto Shut Off і буде встановлена практично на всіх майбутніх моделях Toyota, котрі орієнтовані на американський ринок. Як зрозуміло з перекладу назви, система зможе автоматично виключати двигун через певний період часу, заданий водієм. Нова функція назначена для запобігання тривалої роботи двигуна на холостому ході у випадку відлучення водія. Це може бути вкрай небезпечним, якщо водій паркує авто в гаражі і випадково залишає його заведеним. За словами спеціалістів Toyota, окрім можливості автоматичного вимкнення двигуна, майбутні системи зможуть відправляти на смартфон власника термінові сповіщення і повідомлення.

Друга функція системи безпеки називається Automatic Park. Вона знайде застосування у тих моделях 2020 року, які будуть оснащенні електронними ручниками. Система буде автоматично переключати авто в режим паркування або вмикати електронні гальма, якщо водій випадково вийде з авто, не перевівши трансмісію в режим Р. Фахівці Toyota стверджують, що технологія даної функції основана на поточних звукових та візуальних попередженнях.

В японській компанії заявили, що нові функції являються частиною їхнього невпинного прагнення до постійного удосконалення. Хоча, безумовно, власники автомобілів не повинні повністю покладатися на подібні системи безпеки, все таки вони стануть надзвичайно корисними тим водіям, які часто забувають про елементарні речі при використанні автомобіля.

Toyota – 12 років лідерства в рейтингу цінності автобрендів

Те, що споживачі дійсно цінують прагнення японського бренду до постійного удосконалення, повністю підтверджує щорічний рейтинг цінності серед автомобільних марок. Протягом 14 років досліджень всесвітнього консалтингового агентства по маркетингу Kantar Millward Brown, відомих як BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands (Топ 100 найбільш цінних світових брендів), саме бренд Toyota утримує першість серед світових автовиробників ось уже 12 років підряд. Даний рейтинг враховує все: від фінансової оцінки – до впливу на свідомість споживачів. І японському виробнику вдається успішно випереджувати навіть таких німецьких гігантів, як Mercedes та BMW.

Toyota RAV4 – оренда в Києві

Компанія РентДрайв пропонує прокат рестайлінгової моделі Toyota RAV4 NEW (2018) четвертого покоління. Екстер’єр, салон, оснащення даного авто являється мрією кожного водія. В оренду ми пропонуємо RAV4 із двигуном в 2л /1 51 к.с., бензин/автомат, розхід палива – 7,4л/100км. Авто повністю відповідає стандартам Євро 6. Детальні характеристики авто та умови оренди авто в Києві — https://rentdrive.ua/

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022