Просування сайтів — що це таке і для чого воно потрібно?

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 03.07.2019 в 21:22.
Просування сайтів — що це таке  і для чого воно потрібно?

Просування інтернет-магазину і будь-якого іншого ресурсу в мережі — це не примха, а необхідна і усвідомлена дія. Причому, робота ця постійна, бо конкуренція в мережі величезна, кожен день з’являються нові і нові сайти з морем товарів і послуг. Загубитися в усьому цьому багатстві вибору дуже легко.

Що значить — просунути свій сайт?
Варіантів кілька. Найбільш популярним і дієвим вважається виведення вашого сайту на перші позиції пошукових систем, як певний результат видачі, звернувшись, наприклад, до фахівцв з просування у агенстві Апромо. Чому це важливо? Тому що першу сторінку переглядають зазвичай всі. Другу — не більше 50% аудиторії. І мало хто обтяжує себе заглянути на наступні сторінки — це довго, та й ліниво. А ось якщо ви перебуваєте «попереду планети всієї», багато кліків вам забезпечено. Відповідно, висока відвідуваність вашого сайту, і як наслідок — збільшення покупців і прибутковості вашого бізнесу!

Студія Апромо пропонує комплексне просування сайту в мережі інтернет. Крім просування в пошукових системах фахівці цієї компанії використовують ще кілька способів розкручування. До них відносяться:

  • SMM — просування в соціальних мережах;
  • Контекстна реклама — розміщення рекламних оголошень та посилань на сайт в основних пошукових системах.

З чого складається ціна просування сайту? Тут впливає ряд факторів:

  • тематика сайту;
  • регіональність;
  • конкурентність середовища;
  • сезонність.

За рахунок чого забезпечується просування сайтів?

Сайт повинен бути зрозумілим для роботів-пошуковиків (Google, Яндекс). Таким його робить такий зміст контенту, яке вони з легкістю індексують, тобто розпізнають і додають в свою базу даних.

Наповнення сайту контентом, привабливим для пошукової системи — це і є внутрішня оптимізація. З неї і починається СЕО-просування. Для цього складається семантичне ядро — список слів і поєднань, за яким відвідувачі шукатимуть ваш ресурс. А воно в свою чергу складається з ключових слів.

Далі складаються тексти. Робиться це в такий спосіб, щоб у них були дотримані три важливих умови:

Унікальність (сторінки з текстами, які «здерли» в іншому місці, пошуковими системами відторгаються).
Наповнення ключовими словами (це основа для пошуку).
Читабельність (в результаті тексти пишуться для людей), тому необхідно, щоб людям вони теж подобалися. Мова не йде про літературні премії, але інформація в текстах повинна бути зрозуміло і грамотно викладена.
Робота по зовнішньої оптимізації включає в себе роботу з посиланнями з інших сайтів, що дозволяє зробити ваш ресурс більш популярним і впізнаваним.

Хочете піднятися на вершину пошукової видачі? Тоді варто звернутись в студію Апромо.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022