Вигідне замовлення і доставка товарів з інтернет-аукціону eBay

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 10.07.2019 в 5:31.
Вигідне замовлення і доставка товарів з інтернет-аукціону eBay

Найбільший інтернет- майданчик eBay щодня відвідують мільйони користувачів з усього світі. Переваги покупок за допомогою цих сервісів вже встигли оцінити і українські споживачі, як в особистих цілях, так і в сфері ведення власного бізнесу і реалізації товарів в нашій країні. До безперечних плюсів потрібно віднести:

  • Привабливі ціни на вироби, вартість товарів у середньому в 2-3 рази нижче, ніж в роздрібних торгових точках навіть з урахуванням витрат на логістику (а при зверненні до професійного перевізника тарифи будуть дуже доступними, що ніяк не позначиться на якості надання послуг. Для прикладу, можна привести послуги доставки товарів з eBay компанією, яка спеціалізується на доставці з Америки і працює на ринку України вже понад 5 років USAinUA.
  • Гарантії придбання дійсно якісних, брендових речей;
  • Можливість покупки новинок, які стрімко набирають популярність у всьому світі, але ще не надійшли в продаж в Україні;
  • Замовлення раритетних, колекційних виробів, які практично неможливо купити оффлайн, за тією ціною, яка повністю влаштовує покупця-за допомогою аукціону eBay;
  • На величезних віртуальних майданчиках можна придбати практично все, в одному місці, асортимент продукції просто вражає. При цьому не потрібно виходити з дому і витрачати дорогоцінний час на виснажливі походи по різних магазинах;
  • Отримання бонусів і накопичувальних балів за покупки, купонів за пости в соціальних мережах;
  • Можливість придбання пробників продукції та одягу, взуття нестандартних розмірів;
  • Простота використання сервісів і зручний пошук товарів, реальні відгуки і докладні описи.

Ну і звичайно, знамениті сезонні знижки та розпродажі, коли фірмові оригінальні вироби відмінної якості можна придбати буквально за копійки, при оптових замовленнях прибуток від перепродажу в Україні сягає 500%.
Цікаво, що і самі мешканці Сполучених Штатів в першу чергу шукають товари не на офіційних сайтах іменитих виробників, а на Amazon і eBay.

Забезпечити грамотну і гарантовану доставку точно в строк може професійний і успішний міжнародний перевізник компанія USAinUA. Багаторічний досвід роботи дозволяє знаходити найкращі рішення транспортування вантажу для кожного клієнта. Доставка товарів з США — одне з пріоритетних напрямків діяльності компанії. Крім того, USAinUA виконує весь комплекс послуг-від викупу товару і зберігання на власному складі, до доставки в Україну по будь-якою адресою.

Інші статті по темі:

Loading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015