Ентеральне і парентеральне харчування вкрай важливий фактор підтримки онкологічних хворих

Подивитись всі дописи у розділі: Здоров’я. Розміщено: 23.07.2019 в 19:39.
Ентеральне і парентеральне харчування вкрай важливий фактор підтримки онкологічних хворих

Клінічне харчування (так звана нутритивна підтримка) у онкологічних хворих є важливою частиною онкотерапіі. Традиційне харчування в порівнянні з штучною дієтотерапією має ту перевагу, що воно є більш природним і більш приємним для пацієнтів, плюс це ще й елемент соціальної активності. Природно, при таких важких захворюваннях, як онкологія, важливо зберігати традиційне харчування якомога довше. Пацієнтам з онкологічними захворюваннями, які не дивлячись на оптимальні дієтичні рекомендації не можуть їсти досить, потрібно — додатково або виключно — так звана штучна дієтотерапія.

Що таке парентеральне і ентеральне харчування?
Нутритивна підтримка — це постачання організму необхідними поживними речовинами (білки, жири, вуглеводи, мікроелементи, вітаміни, електроліти, вода) за допомогою альтернативних від звичайного прийому їжі методів, що включають в себе парентеральне харчування, ентеральне харчування або їх комбінацію.
Ентеральне харчування — це штучне харчування, здійснюване через ШКТ з використанням поживних та інших необхідних допоміжних речовин з відповідним складом, подача якого відбувається через живильний свищ або трубку, вставлену в шлунок, дванадцятипалу або тонку кишку. Воно може бути використано у онкологічних пацієнтів з ефективним шлунково-кишковим трактом, тобто зі збереженим проходом і кишковою абсорбцією, які з певних причин не можуть приймати їжу природним шляхом або їдять занадто мало в залежності від потреб організму.
Спеціальні поживні речовини (нутритивні компоненти) мають строго певний склад і добре переносяться, покриваючи потреби пацієнта в білку і енергії.

Якщо травний тракт функціонує нормально, рекомендується використовувати ентеральне харчування. Якщо адекватне ентеральне харчування неможливе, наприклад, в разі серйозного порушення функції тонкої кишки, відсутні елементи слід вводити парентерально.
Парентеральне харчування (ПП) полягає у внутрішньовенному введенні поживних речовин чітко визначеного складу тим пацієнтам, чия їжа через шлунково-кишковий тракт недостатня або протипоказана. Це може бути єдиним способом забезпечення поживними речовинами або тільки доповненням харчування через травний тракт.

Якщо приймається рішення про нутритивну підтримку пацієнта, в першу чергу слід розглянути питання про використання ентеральної доставки поживних речовин. Кишечник пацієнта повинен використовуватися всюди, де це можливо, і парентеральне харчування повинно бути зарезервовано для тих випадків, коли кишечник не функціонує належним чином або коли неможливо отримати ентеральний доступ.

Дослідження проблеми клінічного харчування в Україні
Питання, пов’язані з адекватним і повноцінним клінічним харчуванням хворих у відділеннях інтенсивної терапії, в т.ч. ракових хворих, залишається головною проблематикою багатьох світових і українських клініцистів. Проведення комплексних заходів щодо впровадження сучасних методів ентерального і парентерального харчування дозволяє запобігати виникненню ускладнень і побічних реакцій у тяжкохворих пацієнтів. Громадська організація «Українська асоціація ентерального і парентерального харчування » займається питаннями парентерального і ентерального харчування. Головною метою організації є об’єднання науково-дослідних сил в області медицини для направлення їх на впровадження принципів нутритивного забезпечення пацієнтів лікувальних установ. Організація, про діяльність якої детально можна прочитати на сайті uspen.org.ua, також проводить науково-практичні конференції, симпозіуми, наукові форуми та інші освітні заходи з метою збагачення новими даними про сучасні можливості парентерального харчування і нутритивну підтримку з можливістю їх впровадження в повсякденну клінічну практику.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015