Як вибрати одяг і взуття для занять спортом

Подивитись всі дописи у розділі: Спорт. Розміщено: 13.08.2019 в 6:28.
Як вибрати одяг і взуття для занять спортом

Регулярні заняття спортом дозволяють фігурі залишатися підтягнутою і бути в хорошій формі. Через інтенсивні вправ людина пітніє і відчуває незручності. Щоб не було утисків в русі, потрібно підібрати зручний спортивний одяг.

Щоб придбати спортивний одяг, варто відвідати Магазин sportko.com.ua, який може запропонувати спортивні чоловічі костюми та жіночі і все інше для спорту.

При виборі екіпіровки потрібно враховувати:

  • потреби шкіри до рясного потовиділення;
  • сезон і погодні умови;
  • зовнішня температура;
  • плоскі шви;
  • світловідбиваючі вставки;
  • гипоаллергенность матеріалу.

Найважливіше матеріал, він повинен дихати, щоб була терморегуляція і вільне відведення вологи. Краще вибрати натуральні тканини в спеціалізованих спортивних магазинах. Для бігу підбирають еластичний і легкий костюм відповідного розміру. Якщо тканина не буде дихати, то в жарку пору вона намокне і прилипне до тіла, а в холодну пору такий одяг призведе тільки до простудних захворювань. У спеку повинна виводитися волога, а в холод не повинен проходити мороз. Це є основним принципом, за яким вибирають одяг бігуни.

Сучасні синтетичні тканини не поступаються натуральній матерії, а подекуди перевершують їх. Вони мають свої переваги. Нові розробки дозволяють здійснювати самі інтенсивні навантаження, відчуваючи захист і комфорт. Одяг з такої тканини містить власний мікроклімат. Його умови не дозволяють перегріватися і переохолоджуватися. Синтетичні тканини складаються з еластану, не порушують теплообмін, зберігають форму тіла, комфортні в русі.

Під час вправ під навантаженням виявляються суглоби і м’язи. Спеціалізовані еластичні матеріали зберігають енергію під час фізичної активності, підтримують суглоби і м’язи в тонусі. Компресійний одяг сприяє відновленню енергетичних витрат, знижує біль і ризик травм, впливає на терморегуляцію, підвищує кисневий обмін.

Рух ступень визначає інтенсивність занять і навантажень. Для кожного виду тренування підбирається окреме взуття. При бігу, стрибках, фітнесі ноги відчувають навантаження в різних суглобах і м’язах, отже, навантаження на ступні теж різні.

Для бігової доріжки вибирають легкі кросівки, що забезпечують балансування і комфортність при бігових вправах. Основне навантаження припадає на пальці, яким потрібна правильна форма взуття, що не ускладнює рухів.

Шнурівка дозволяє фіксувати стопу, голеностоп і дозволяє суглобам бути в безпеці. Запобігає швидкий знос колінних чашечок.

Для занять фітнесом підійдуть бігові кросівки, що не ускладнюють рухи тіла. Для аеробіки та йоги вибирають більш пластичне взуття. Можна взувати легкі кросівки, спортивні мокасини, кеди.

Важливим пріоритетом у виборі взуття і одягу є комфорт, відчуття свободи, регуляція теплообміну.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015