Правильний вибір телескопічного навантажувача

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 13.08.2019 в 20:46.
Правильний вибір телескопічного навантажувача

Все більшої популярності в українському сільському господарстві та інших галузях набирають навантажувачі телескопічного типу. Така універсальна техніка використовується у тваринництві та рослинництві. Вона стала незамінним помічником у приватному підприємництві та навіть в побуті звичайних українців.

На українському ринку представлена досить велика кількість різних моделей навантажувачів від вітчизняних та закордонних виробників. Вони відрізняються технічними параметрами, розмірами та додатковими опціями від яких залежить їх сфера використання. Але як вибрати надійну сільськогосподарську техніку здатну задовольнити потреби користувача? У цьому допоможуть корисні рекомендації професіоналів у сфері сільгосптехніки.

Висота – важливий фактор вибір

Вибираючи навантажувач телескопічного типу насамперед важливо визначитися зі сферою його майбутнього використання. Це безпосередньо впливає на найважливіші характеристики пристрою, а зокрема максимальну висоту підйому вантажу. Якщо агрегат використовується для завантаження зернових, головним показником вибору перед покупкою машини є висота бортів вантажівки що середньому складає 3,5 метра. У даній ситуації для нормального функціонування навантажувача досить підіймальної висоти 5-6 метрів.

Пристрій з показниками, що перевищують 6 метрову висоту дозволяє значно розширити сферу використання спеціалізованої машини та види робіт, що проводяться в різних галузях сільського господарства. Це забезпечується максимальною універсальністю навантажувача. Але потрібно враховувати, що збільшення висоти впливає на розміри машини, що призводить до погіршення маневреності.

Чи не будь-яка техніка, призначена для навантаження сипучих матеріалів здатна стабільно працювати всередині приміщення через великі габарити. Часто в такій ситуації замість покупки пристрою, що відрізняється високими технічними параметрами, використовують змінне обладнання навісної конструкції. Це можуть бути ковші зі збільшеними показниками висоти завантаження, подовжувачі стріл та інші корисні додатки.

Показники продуктивності – головний параметр

Ще одним важливим критерієм при покупці вантажної машини є продуктивність. Вона впливає на час за який машина може виконати запланований обсяг роботи. У даній ситуації звертайте уваги на показники вантажності пристрою. Визначальним фактором є максимальна місткість встановленого ковшу, від розміру якого залежить висота вивантаження сипучих вантажів. Відповідний за параметрами пристрій вибирається виходячи з типу матеріалів що перевантажуються:

  • Навантаження зернових залежить від кута прокидання ковшу, що впливає на якість його заповнення та допомагає знизити втрати при завантаженні матеріалів.
  • Навантаження липких інертних вантажів таких як гній, ґрунт або пісок виробляється пристроєм зі збільшеним кутом вивантаження. Це спрощує процес перекидання вантажного елемента та скорочує час, що витрачається на один цикл.

Потрібно враховувати, що ковш телескопічної машини, наповнюється шляхом зштовхування сипучих матеріалів. Тому важливо враховувати тягове зусилля, яке створюється основним агрегатом. На цьому параметрі ґрунтується вибір показників потужності мотора та тип трансмісії.

Якщо ви шукаєте телескопічний навантажувач, то зверніть увагу на сайт AUTO.RIA. Він є №1 серед конкурентів, де знайдеться сільгосптехніка в Рівне запропонована продавцями з усієї України. На сайті представлена значна база різного транспорту та відбувається понад 1400 успішних угод щодня. Тут звичайні українці продають та купують різний транспорт.

Визначаємося з трансмісією, гідравлікою та насосом

Однією з найважливіших технічних характеристик телескопічною вантажної машини є продуктивність гідравлічного насоса. Від цього залежить час, необхідний для одного повного циклу, що сильно впливає на споживання пального для навантаження однієї тони сипучих матеріалів. Визначаючись з вибором гідравліки та насоса потрібно враховувати наступні важливі моменти:

  • Якщо пристрій обладнано активним навісним ковшем, показники максимального гідравлічного потоку на додатковій виносній лінії гідравліки впливають на ступінь продуктивності виконуваних операцій.
  • Вибираючи вантажну машину важливо приділити особливу увагу типу трансмісії що впливає на зручність управління. Вона допомагає спростити процес зміни напрямку переміщення та перемикання передач, що також впливає на підсумкову продуктивність проведених процесів.

Звичайно критеріїв вибору телескопічного навантажувача набагато більше ніж розглянуто вище, але навіть ґрунтуючись на них можна вибрати якісну та надійну техніку здатну стати незамінним помічником у вирішенні найрізноманітніших завдань.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022