Де краще купувати оригінальні запчастини для іномарок

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 21.08.2019 в 19:06.
Де краще купувати оригінальні запчастини для іномарок

Будь-який автомобіль зібраний з тисяч різних деталей, вузлів і механізмів, кожен з яких виконує конкретну функцію. Згодом комплектуючі зношуються і ламаються, тому їх ремонту або заміни уникнути не вдасться. Коли виникає необхідність ремонту, у автовласників відразу стає питання, які запчастини купити: оригінальні або ліцензійні і де знайти якісні товари.

Переваги оригінальних запчастин
В якості оригінальних запчастин ви можете бути впевнені. Вони виготовляються виробниками автомобілів за допомогою того ж обладнання, тими ж майстрами і з таким же суворим дотриманням технології. Це точні копії комплектуючих, які встановлені на вашому автомобілі з заводу.
На жаль, знайти оригінальні комплектуючі досить непросто. А іноді недобросовісні продавці дозволяють собі упаковувати дешеві аналоги в фірмові коробки, тим самим збиваючи покупців з пантелику.

Оригінальні запчастини для іномарок краще купувати в перевірених автомагазинах, а розпізнати можна наступними способами:

— огляньте запчастина на предмет наявності відміток компанії. На корпусі виробник вибиває свій логотип, оригінальний номер і ін.;
— ви можете зняти зламану деталь з автомобіля і порівняти її з новою. Вони повинні бути повністю ідентичними;
— купуйте тільки в перевірених магазинах. Сумлінні продавці ніколи не ризикнуть своєю репутацією заради наживи. Для прикладу автомагазин Автосклад пропонує широкий асортимент оригінальних запчастин;
-дивіться на вартість. Оригінальні запчастини завжди мають більш високу ціну, ніж аналоги. Але ви повинні пам’ятати, що далеко не завжди дорогі товари є оригінальними.

Де купити оригінальні запчастини для своєї іномарки
Першим, що приходить в голову більшості автовласників, є фірмовий автомагазин. Але, на жаль, такі є далеко не скрізь. А спеціально їхати з невеликого міста в обласний центр не завжди зручно.
Вирішити проблему з покупкою дуже просто, якщо у вас є комп’ютер або смартфон з виходом в інтернет. Вам не доведеться шукати потрібну комплектуючу і витрачати свій час. Досить зайти на сайт інтернет магазину і вибрати необхідний товар в каталозі. Посилка буде доставлена в будь-яку точку країни протягом трьох днів після оформлення замовлення.

Ціни на товари в інтернеті нижче, ніж в звичайних автомагазинах. У цьому ви зможете самостійно переконатися при бажанні.
Ви ніколи не помилитеся з вибором запчастини. Після вказівки критеріїв пошуку система сама відсіє все непотрібне і залишить запчастини тільки для вашої моделі автомобіля.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022