Наскільки реально взяти онлайн кредит на карту в Україні

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 28.08.2019 в 6:28.
Наскільки реально взяти онлайн кредит на карту в Україні

Можливості інтернету постійно зростають. Уже не тільки можна купувати речі в інтернет-магазинах, а й брати кредити, й доволі легко та швидко. Але українські банки поки що не готові спростити життя своїм клієнтам. Вони консервативні в підходах, що стосуються оцінки платоспроможності потенційних позичальників, і традиційно приймають рішення на підставі документів, отриманих особисто від клієнтів. Така процедура не зовсім підходить людям, коли гроші потрібні терміново і немає часу бігати по банківським відділенням.
На сьогодні онлайн позика без відмови процедура доволі розповсюджена й багато людей встигли скористатись нею, оцінивши переваги та зручність. Компанії, що видають позики онлайн спеціалізуються на віддаленому оформленні невеликих позик на відносно короткий термін. Так в більшості з них стандартні умови дають можливість отримати кредит на карту в Україні в розмірі від 200 до 10 000 грн. терміном від 1-2 до 31 днів. Слід зазначити, що нові клієнти зазвичай не можуть отримати максимально можливий розмір позики. Але їм дадуть можливість взяти кредит на карту в межах від мінімальної суми до 2 000 — 3 000 грн. І слід зазначити, що ставши постійним клієнтом мікрофінансової компанії, з кожною погашеною позикою умови кредитування будуть поліпшуватися — процентна ставка ставати нижче, а доступна сума кредиту більше.

Організація видачі кредитів через інтернет дає можливість позичальникам тільки в мікрофінансових компаніях оформити швидкий позику онлайн в Україні. Більшість банків не мають подібних кредитних програм. Вони на підставі онлайн-анкети можуть надати тільки попереднє рішення.

Ще однією перевагою фінансових компаній над банками є практично 100% гарантія позитивного рішення. Саме у них вдасться отримати швидкий кредит на карту без відмов. Причому навіть таким людям, яким багато банків відмовили з різних причин, в тому числі і в зв’язку з наявністю простроченої заборгованості. Всі шанси взяти гроші в борг у проблемних клієнтів є тільки в мікрофінансових організаціях.

Також привертає фізичних осіб і приватних підприємців в мікрофінансових організаціях висока швидкість прийняття рішення та оформлення кредиту. У них вся процедура від заповнення заявки до отримання грошей зазвичай займає 20-30 хвилин. А постійним клієнтам, яким вже не потрібно проходити реєстрацію, вдається взяти гроші в позику і за 5-10 хвилин. Тому якщо необхідно отримати онлайн кредит терміново, потрібно відразу ж звертатися в мікрофінансову компанію.

Переваги фінансових компаній на цьому не закінчуються. У порівнянні з банками у них дуже хороший графік роботи — 7 днів в тижні і 24 години на добу. А це дає можливість взяти швидкий онлайн кредит цілодобово і в будь-який день тижня. Причому відправити заявку не складе проблеми з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Але обов’язково мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер, іменну платіжну карту і смартфон, ноутбук або комп’ютер. Ніякі більше документи, поручителі і застава, страховка для того, щоб взяти гроші в борг не знадобляться.

Інші статті по темі:

Loading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015