Вибираємо камеру з функцією розпізнавання обличчя

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 29.08.2019 в 20:51.
Вибираємо камеру з функцією розпізнавання обличчя

Смарт-камери з функцією розпізнавання обличчя значно спрощують контроль і управління доступом. Розумна відеокамера робить знімки, перевіряє їх по базі даних і, в разі виявлення збігів, ініціює певну реакцію: оповіщення охорони, включення сирени або блокування / розблокування електронного замка. Функція відеоаналітики побудована на базі технології глибинного машинного самонавчання, яка забезпечує високу точність розпізнавання. Експерти склали топ-3 інтелектуальних IP-камер з функцією розпізнавання обличчя, які отримали найбільшу кількість позитивних відгуків покупців. Купити камери компанії Hikvision можна на сайте інтернет-магазину засобів безпеки.

Hikvision DS-2CD4A26FWD-IZS / P 8-32мм
За допомогою вуличних 2-мегапіксельних IP-камер Hikvision DS-2CD4A26FWD-IZS / P 8-32мм можна автоматизувати будь-який пункт пропуску: від прохідних систем підприємств до закритих автостоянок. Інтелектуальний контроль доступу забезпечується цілим комплексом функцій відео аналітики, в числі яких — розпізнавання обличчя на базі технології самонавчання Deep Learning, детекція автомобільних номерів, виявлення вторгнення і перетину лінії, фіксація входу в спостережувану зону і виходу за її межі, стеження за переміщенням об’єктів.
Модель отримала назву Dark Fighter завдяки відмінній якості нічної зйомки, яке забезпечується матрицею 1 / 1.8 «Progressive Scan CMOS зі світлочутливістю 0,002 люкс і потужним ІК підсвічуванням з «далекобійністю» до 100 м. У числі інших особливостей — зйомка відео з роздільною здатністю Full HD з частотою 50 кадрів в секунду, запис звуку в форматі стерео, підтримка карти пам’яті до 128 ГБ, моторизований об’єктив 8-32 мм (F1.4) з автофокусом.

Dahua IPC-HFW5431EP-ZE
Інтелектуальна система відеоспостереження з вуличними камерами Dahua IPC-HFW5431EP-ZE — оптимальне рішення для громадських і торговельних об’єктів з великою прохідністю. При виявленні людини з білого або чорного списку бази даних подається сигнал на тривожний вихід. Крім ідентифікації осіб IP-камери підтримують і інші функції відеоаналізу: виявлення предметів, перетин кордону, підрахунок відвідувачів і стеження за рухомими об’єктами.
Модель IPC-HFW5431EP-ZE оснащена матрицею 1/3 » CMOS з роздільною здатністю 4 Мп, потужним адаптивним ІЧ підсвічуванням (до 50 м), об’єктивом F 1.4 із змінною фокусною відстанню 2,7-13,5 мм і п’ятикратним зумом. Камера знімає відео в трьохпотоковому режимі, покращуючи якість картинки за допомогою технологій WDR (широкий динамічний діапазон), придушення шумів, BLC і HLC (компенсація засвічення). У числі переваг — підтримка технології ePoE (дає можливість збільшити відстань між камерою і комутатором до 800 м) і кодека Smart Н.265 + (стиснення без втрати якості).

Hikvision iDS-2CD6026FWD-A / F
Ще одна камера від Hikvision, здатна знімати Full HD відео в повній темряві завдяки надчутливої матриці 1 / 1.8 «Progressive Scan CMOS (0,001 люкс) і «повільного» затвору. Функція Defog покращує якість картинки в умовах туману, а шумопонижувач 3D-DNR «очищає» зображення від цифрового шуму. Модель знімає три відеопотоки (основний, додатковий і незалежний) зі швидкістю 50-60 кадрів в секунду.
Апаратна відеоаналітіка представлена повним набором можливостей, які присутні у камер Dahua IPC-HFW5431EP-ZE і Hikvision DS-2CD4A26FWD-IZS / P 8-32 мм. Крім детекції обличчя і виявлення вторгнень / перетинів лінії, камера може вести підрахунок вхідних і вихідних об’єктів.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022