Куди піти в Києві: кращі квест-кімнати

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 31.08.2019 в 13:54.
Куди піти в Києві: кращі квест-кімнати

У XXI столітті досить розвинена індустрія розваг. Одним з найпопулярніших вважаються квест-кімнати, в яких розважаються не тільки діти, але і компанії дорослих. Тематика таких закладів — від ігор для самих маленьких відвідувачів до фільмів жахів для любителів гострих вражень постарше. Суть квест-кімнат полягає в необхідності вибратися із закритого приміщення за певний час, виконуючи при цьому різні завдання. Щоб двері відкрилися, необхідно розгадати масу загадок і головоломок. У хороших квест-кімнатах учасникам пропонують ігри різного рівня складності. Якщо пограти прийшла велика кількість людей, їх можуть розділити на команди.
Rivnist.in.ua розповість про те, де знаходяться кращі квест-кімнати в Києві, і що пропонують подібні заклади своїм відвідувачам.

Kadroom
Мережа з 11 квест-румів для дітей і дорослих. Останнім пропонують відчути себе героями фільмів жахів «Пила» і «П’ятниця, 13». Найбільш популярна квест кімната «Шокова терапія», де відвідувачі виявляються в психлікарні, де повинні не допустити неадекватного лікування і при першій нагоді втекти. Сподобається любителям гострих відчуттів і квест «Морг». Дізнатися більше про квести можна на офіційному сайті.
Адреса: вул. Пушкінська, 10б, вул. Саксаганського, 109, б-р Лесі Українки, 24
Графік роботи: пн-нд 10: 00-00: 00
Вартість: 700-1000 грн, в залежності від часу та дня тижня
Кількість учасників: від 2 до 6

Під замком
Мережа пропонує близько 40 квест-кімнат для дітей і дорослих, більше 30-ти з яких знаходяться в столиці. Перетвориться в агента ФБР і розслідувати вбивство пропонують в «Смертельні коктейлі», знайти дитину захованого маніяком — в Mind Horror, а також можна протистояти Чужим і роботам з «Матриці», маніякам-людожерів, карателю всіх злочинців і т.д. Детальніше про всі квести — на офіційному сайті.
Адреса: вул. Саксаганського, 45, вул. Саксаганського, 30Б, Правди, 80, вул. Рейтарська, 8Б, вул. Володимирська, 82В, вул. Микільсько-Ботанічна, 3
Графік роботи: пн-нд 10: 00-23: 20
Вартість: 300-1000 грн, в залежності від часу та дня тижня
Кількість учасників: від 2 до 4.

THE LOST ROOM
Квест простір за мотивами відомих фільмів, один з яких «Ідентифікація Борна», працює з 2015 року. У Києві функціонує одна кімната The lost bank: Identification на території кіностудії FILM.UA. Учасник з перших хвилин занурюється в атмосферу кіно, відчуває себе кіногероєм. За сюжетом, учасники стають єгипетськими туристами, яким належить розкрити банківський сейф. Квест розрахований на годину, необхідно пройти 4 кімнати, кількість підказок не обмежена, по завершенні всім дають роздруківку фото з камер відеоспостереження у всьому «антуражі».
Адреса: вул. Закревського, 22
Графік роботи: пн-нд 10: 00-00: 30
Вартість: 400-600 грн, в залежності від часу та дня тижня
Кількість учасників: від 2 до 7, дозволяється участь дітям від 16 років разом з батьками

QRoom
В арсеналі компанії 10 квест-кімнат, час проходження завдання від 60 до 90 хвилин. Дорослим пропонується квест «Великий куш», суть якого у виграші великої суми грошей в казино. Квестер також необхідно піти з видобутком і не попастися охорони. «Ілюзія смерті 2» — перший хоррор-квест, в якому беруть участь актори, контактний перформанс. Четверо учасників так чи інакше причетні до вбивства Марго, дух якої жадає розплати. Скоро в QRoom відкриється новий квест «Дуель в барбершопе». Ознайомитися з усіма квестами, дізнатися додаткові подробиці можна на офіційному сайті.
Адреса: пров. Руслана Лужевского, 14, вул. Олеся Гончара, 55, вул. Олеся Гончара, вул. Білоруська, 34
Графік роботи: пн-нд 9: 00-23: 00
Вартість: 500-1000 грн, в залежності від часу та дня тижня
Кількість учасників: від 2 до 8

Інші статті по темі:

Loading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015