Як купувати товари на eBay в Україні

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 10.09.2019 в 14:46.
Як купувати товари на eBay в Україні

Купівля брендових товарів на міжнародних аукціонах багатьох українців лякає складністю віртуального шопінгу, мовними бар’єрами, роботою з електронними платіжними системами. Для тих, хто бажає вигідно, без ризиків і проблем купувати товари з Ібей в Україні був створений портал big-basket.net — посередник, який координує всі процеси замовлення, покупки і доставки посилки своїм клієнтам з Ібей.

Принцип роботи інтернет-магазину big-basket.net
Які ж переваги забезпечує український посередник і чому варто скористатися його послугами? Співробітники ресурсу не просто допоможуть з вибором потрібного лота з неймовірно багатого асортименту міжнародної торгової площадки, а й візьмуть на себе відповідальність за ведення переговорів з продавцем. Уточнять наявність речі, способи і терміни доставки, можливість торгу. Після цього здійснять покупку одягу або техніки, проконтролюють відправку посилки продавцем.
Важливо! Величезний досвід роботи на міжнародному аукціоні дозволив компанії-посереднику big-basket.net створити базу непорядних продавців. Завдяки цьому забезпечується безпека реалізованих угод. Якщо чесність контрагента викликає сумніви у співробітників сервісу, клієнту буде запропонована рівноцінна альтернатива обраної продукції, але у перевіреного продавця. За неякісний, зіпсований товар замовнику гарантується повернення коштів.

Як купувати на eBay в Україні
Міжнародний аукціон не передбачає російськомовного інтерфейсу, тому замовнику, який не володіє англійською мовою на належному рівні. Завдяки українському сервісу, тепер можна купувати на eBay в Україні і вибрати товар корисних властивостей. На сторінках українського інтернет-магазину присутні всі лоти Ібей з описом російською мовою.
Картка товару містить повний спектр цікавить потенційного покупця інформації: опис продукції, таблиці розмірів одягу, доступні поштові служби, терміни доставки, місцезнаходження продавця, можливості повернення посилки.

Примітно, що вартість лотів з будь-якої країни в інтернет-магазині вказана в гривнях, це позбавляє замовників від необхідності конвертувати кошти, стежити за курсом валют, реєструватися в електронній системі PayPal. Оплатити покупку можна в будь-якому банку України або за допомогою інтернет-банкінгу. Клієнтам сервісу big-basket.net немає необхідності самостійно вираховувати кінцеву вартість покупки — в картці замовлення вказується ціна лота, вартість доставки і посередницьких послуг.

Якщо все ж процедура вибору викликає складності, на допомогу прийдуть консультанти eBay в Україні — підкажуть, порадять, запропонують оптимальне рішення виниклої проблеми.

Інші статті по темі:

Loading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015