Встановлення ГБО допоможе автомобілісту суттєво заощадити

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 10.09.2019 в 15:10.
Встановлення ГБО допоможе автомобілісту суттєво заощадити

Від якісного обладнання і правильної установки ГБО буде залежати, наскільки ефективно ви зможете економити на паливі. Рішенням цих завдань ось уже понад 10 років займаються професіонали мережі станцій сервісу та встановлення ГБО «Время газа», дізнатись детальніше про це можна за посиланням https://gaz-time.ua/services/ustanovka-gbo.

Компанія «Время газа» здійснює установку ГБО на автомобілі будь-якої складності, забезпечує своєчасне технічне обслуговування і ремонт ГБО. У списку послуг компанії — настройка газобалонного обладнання в русі і на динамометричному стенді, чистка газових і бензинових форсунок, діагностика газових форсунок. Для максимально діагностики та контролю ефективності роботи ГБО в компанії використовують найсучасніші методи і прилади. Станція оснащена всім необхідним діагностичним обладнанням: димогенератором, осциллографом Постоловського, динамометричним стендом, стендами для перевірки продуктивності газових і бензинових форсунок, стендами для чищення бензинових і газових форсунок, мотор-тестер, ендоскоп і т.д.

Спеціалізація компанії — установка і обслуговування ГБО на автомобілях бізнес- і преміум-класів. У компанії пишаються тим, що їхні фахівці здатні оснастити газобалонним обладнанням найскладніші мотори, від роботи з якими відмовляються більшість СТО. Крім того, в СТО часто змушені переробляти роботу за іншими установниками, які неякісно або не кваліфіковано виконали свою роботу. В процесі цього проводяться діагностика, ремонт, регулювання, настройка, а в разі необхідності — повне встановлення по новому газобалонного обладнання.

Для зручності клієнтів на СТО «Время газа» передбачена затишна кімната відпочинку з м’якими диванами і кондиціонером. Вона обладнана моніторами, за допомогою яких клієнт може спостерігати за роботою з його авто. Також до послуг клієнтів гарячі напої, преса, дитячі журнали та олівці, безкоштовний WI-FI.

При виборі компаній-установників ГБО варто звертати увагу не тільки на ціну установки, але і на вартість обслуговування. Компанія «Время газа» пропонує своїм клієнтам сертифіковане європейське обладнання, професійну установку, точну настройку і якісний сервіс в майбутньому. Економити на паливі — не соромно, але економити на обслуговуванні — не можна. І краще довірити його досвідченим майстрам!

Для підвищення якості обслуговування і ремонту в компанії постійно проводяться власні досліди і дослідження, а високий рівень технічної кваліфікації і наявність сучасного діагностичного обладнання дозволяють розробляти нові методики установки, настройки і регулювання ГБО.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022