Як побудувати екологічний будинок своїми руками

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 12.10.2019 в 7:26.
Як побудувати екологічний будинок своїми руками

Екологія в містах з кожним роком стає все гірше. Не витримують життя в мегаполісі вже ні алергіки, ні прості люди, у яких немає хронічних захворювань. Адже вихлопні гази автомобілів, шкідливі викиди заводів і хімічних виробництв продукують вічний зміг, від якого неможливо сховатися, крім як виїхати з міста. Не дивно, що деякі вирішуються переїхати в село або передмістя і побудувати свій власний будинок. Це можна зробити за допомогою компанії, яка спеціалізується на будівництві. І для цього варто ввести в пошукових свій регіон та слово будівництво, чи замовити побудувати будинок. Якщо ви проживаєте в західному регіоні, можна шукати, для прикладу за словосполученням будівництво львів чи щось подібне. Але важливо розуміти, що не будь-який приватний будинок буде екологічно безпечним і вигідним в змісті. Разом з будівельними експертами ми вирішили розібратися, як же побудувати будинок, в якому буде безпечно і затишно.

Будинок з натурального дерева

Найкращим для здоров’я людини варіантом є будинок з натурального дерева. Експерти в галузі будівництва розповіли, що для подібних проектів використовують оциліндрований або спеціально клеєний брус.
Перший варіант відрізняється максимальною екологічністю і має класичний зовнішній вигляд зрубу. Однак є у нього і недоліки. Це, в першу чергу, дорожнеча, за рахунок використання цілісних великих стовбурів. Плюс, з часом дерево тріскається і зсихається, що провокує розходження швів між колодами і появу протягів.
Клеєний брус — більш сучасний і надійний варіант, до переваг якого можна віднести:

  • довговічність, брус не деформується, за рахунок різного напряму волокон;
  • великий вибір кольорової палітри і фактури;
  • більш лаконічний і сучасний зовнішній вигляд.

Використовуємо тільки натуральні матеріали в обробці

Щоб домогтися максимальної екологічності свого будинку, потрібно зробити не тільки стіни, але і всю внутрішню обробку з натурального, безпечного для людини матеріалу. Ідеальним покриттям підлоги для екобудинку, фахівці вважають паркетну дошку. Її переваги очевидні:

  • натуральність і відсутність синтетики;
  • великий вибір природних фактур і тонів;
  • ідеальний зовнішній вигляд довгі роки.

Укладання паркету варто довірити тільки досвідченим фахівцям. Якщо порушити технологію, паркет може швидко зіпсуватися, а реставрувати його буде складно і витратно.

Підключаємо альтернативні джерела енергії

Сучасний будинок неможливо уявити без електрики. Але всі ми знаємо, що на ТЕС енергія виробляється з вугілля або газу, після згоряння яких в атмосферу потрапляє дуже багато парникових газів. Якщо ви хочете дбати про екологію, потрібно почати з себе. Але відмовитися від електрики вкрай складно. Правильніше буде отримувати його з альтернативних, відновлювальних джерел.

Зробити свій будинок екологічним і безпечним для життя сьогодні простіше, ніж коли-небудь. Вибирайте правильні матеріали і не економте на технологіях і в результаті ви отримаєте будинок вашої мрії.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022