Як вибрати торцювальну пилку

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 16.10.2019 в 6:18.
Як вибрати торцювальну пилку

Пиляння під кутом є завданням не з легких, тому для полегшення роботи застосовуються торцювальні пилки. Цей інструмент дозволяє з високою точністю розпилювати матеріал під потрібним кутом. Торцювальні пили широко застосовуються для монтажних, столярних та оздоблювальних робіт. З їх допомогою виробляють дверні коробки, віконні рами, укладають підлогу і багато іншого. Так як же вибрати торцювальні пилку?

Пила торцювання, яку в народі часто називають торцовкою, застосовується для розпилювання заготовки під певним кутом. Найчастіше цей інструмент використовуються для розпилу дерева, але іноді і для роботи з ламінатом, пластиком і алюмінієм. Пила торцювання характеризується високою швидкістю, легкістю і точністю у виконанні певних операцій з розпилювання. Область їх застосування досить широка: використовуються для монтажних, столярних, опоряджувальних робіт. Пила торцювання по дереву знайшла широке застосування в майстернях з виробництва меблів. Ціни на популярні моделі торцювальних пил можна переглянути на сторінці https://www.vdr.com.ua/oborudovanie/derevoobrabotka/torcovochnye-pily.html інтернет-магазину обладнання та інструменту.

Торцювальні пили по металу ідеально підходять для різання металів з заліза, сталі та литих профілів. Вони дуже часто використовуються на підприємствах з виготовлення віконних рам з профілю.

Основне навантаження в торцювальних пилах йде на крутний диск, тому його виготовляють з надміцних матеріалів. Дуже часто торцювальну пилку називають монтажною, так як вона суттєво полегшує роботу при монтажі і установці будь-якого елементу.

Як вибрати торцювальну пилку?
Для того щоб вибрати, а в подальшому і купити торцювальну пилку потрібно брати за основу такі моменти:

  • Мета, для якої здійснюється купівля інструменту. Якщо пила торцювання буде використовуватися не дуже часто, то досить буде придбати інструмент зі стандартними функціями. У тому випадку, якщо планується виконувати складні розпилювальні роботи досить великого обсягу, то для цього буде потрібно професійна пила для торцювання.
  • Безпека. В основному застосовується захисний кожух, який повністю закриває диск під час роботи.
  • Вага і габарити. Якщо робочий інструмент буде занадто важким, то це може дуже ускладнити роботу і працівник буде дуже швидко втомлюватися.
  • Ергономічність. Інструмент повинен бути максимально зручним для роботи.
  • Розмір пильного диска. Ріжучий інструмент пили повинен бути не менше 20 см. В діаметрі.

Головні характеристики пили торцювання — це ширина і глибина різу, які визначають, що саме можна обробляти на певному агрегаті. Також дуже багато залежить від діаметра диска — чим він ширше, тим краще. Важливо, щоб станина і поворотний блок були виконані з високою якістю.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022