Устаткування для невеликих телестудій по доступній ціні

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 21.10.2019 в 20:12.
Устаткування для невеликих телестудій по доступній ціні

Для організації невеликої телестудії слід розібратися, які цілі ви будете переслідувати. Якщо в планах є створення домашньої студії, то досить буде мати в наявності камкордер і ПО для обробки сигналу звуку і відео. Для зйомок з виїздом потрібно ще освітлювальне обладнання для телестудій. Але почнемо по порядку: що саме потрібно для створення телестудії місцевого масштабу?

Найважливіша частина
Серед комплексу технічних відділів, завдяки яким працює телестудія, виділяється ефірна апаратна. Саме з її допомогою починається трансляція в ефір. Для оснащення цього відділу буде потрібно: системний блок або апаратно-студійний комплекс, обладнання для врізки сигналу, комплекс автоматизації мовлення. Детальніше про технічне оснащення за посиланням подробиці …. Але це тільки основна техніка, без якої не буде трансляції. Так само ще необхідні у великій кількості: перетворювач, комутаційна панель, транскодер, монітор.
Для мовлення в прямому ефірі додатково буде потрібно окрема система управління.

Устаткування для монтажу
Якщо раніше монтаж був вибірковою обрізкою плівки з відзнятим матеріалом з наступним склеюванням в потрібному порядку, то в сучасні технології давно вже полегшують це завдання. Цифрова нелінійна система дозволяє робити монтаж з легкістю. Необхідний хороший системний блок, який «потягне» необхідне програмне забезпечення.

Устаткування для журналіста
Якщо в планах є ведення репортажів, показ новин або огляди подій, то тележурналістський комплект. У нього входить: камера, штатив, мікрофон, освітлення, джерело електроживлення, і інші необхідні речі, такі як чохли і т.д.

Допоміжні матеріали
Та все це — основні технічні одиниці. Зрозуміло, знадобитися достатня кількість кабелів, фурнітура, роз’єми, подовжувачі, завдяки яким всі комплекси з’єднуються в одну робочу систему.
Ринок обладнання розвивається з кожним днем і з’являються нові технічні «примочки», що полегшують завдання з організації телемовлення.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022