Як вибрати приставку смарт тв?

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 18.12.2019 в 18:20.
Як вибрати приставку смарт тв?

Як вибрати приставку смарт для телевізора — цим питанням задаються ті, хто хоче перевернути свій телевізор в повноцінну мультимедійну платформу для розваг, ігор і навчання. Якщо ви не мали справу з такими пристроями раніше, то вам буде досить складно зробити правильний вибір. Наші поради допоможуть вам не помилитися при виборі, і купити смарт тв бокс, який за мінімальну ціну буде відповідати всім вашим потребам.

На що звертати увагу при виборі смарт тв приставки?
Вибираючи смарт тв бокс, в першу чергу необхідно закрити для себе наступні питання:

Скільки грошей ви готові витратити на покупку? Тут все зрозуміло, якщо бюджет не дозволяє купити те що хочеться, той розглядати таку модель не варто. Для прикладу можна порадити недорогу, але досить функціональну модель tanix tx3 mini.
Які завдання повинен вирішувати android tv box?

  • Перегляд фільмів і відео за допомогою додатків і сайтів
  • Перегляд сайтів і сторінок в мережі
  • Перегляд відео та іншого медіаконтенту з зовнішніх накопичувачів або пам’яті самого пристрою
  • Запуск android додатків, ігор
  • Використання для роботи в якості аналога комп’ютера.

Який період часу android tv box повинен залишатися актуальним? Дозволяє вам зрозуміти який повинен бути запас продуктивності на майбутнє.

Як ви будете використовувати приставку стаціонарно, або ж плануєте періодично брати її з собою в подорожі або переносити між кімнатами? Допомагає визначитися з габаритами, розміром і вагою.

Дайте відповідь для себе на всі вищеописані питання — це допоможе вам чітко розуміти який смарт тв бокс ви хочете купити.

Які критерії вибору android tv боксу?
Всі критерії вибору умовно можна поділити на дві великі групи: технічні характеристики (апаратне і програмне забезпечення), особливості (якості, які є далеко не у всіх варіантів, представлених на ринку).

На які технічні характеристики варто звертати увагу при виборі смарт тв приставки?
Можливості смарт тв боксу зав’язані на потужності елементів апаратного забезпечення і їх можливостях, кажучи простою мовою — чим потужніше «залізо», тим краще буде працювати смарт тв приставка. В смарт тв приставці, як і в будь-якому іншому комп’ютері важлива збалансованість всіх елементів, бо низька якість однієї з комплектуючих не дасть розкритися в повній мірі іншим.

Вибір тв боксу виходячи із завдань, які він повинен виконувати
В описі смарт тв приставок ми прописуємо для яких завдань підходить дане рішення.
Якщо у вас є строгі обмеження по вартості — для базових потреб, таких як перегляд відео в мережі, серфінг інтернат — підійде приставка з 2 гігабайтами оперативної пам’яті, 16 вбудованої пам’яті і процесором з чотирма ядрами по 1.3-1.5 гігагерц. Все що має технічні характеристики слабкіше — теж буде справлятися з базовими завданнями, але у вас можуть виникати труднощі і дискомфорт через низьку швидкості роботи. Хороше рішення для базових потреб: X96 Max +
Представники середнього цінового сегмента здатні впорається з усім, але в вимогливих завданнях будуть помітні просідання по частоті кадрів.
Топові пристрої з легкістю впораються з усіма завданнями, навіть з самими вимогливими android іграми. Їх запасу продуктивності буде достатньо на найближчі пару років. Яскравим прикладом такої приставки можна вважати: Beelink GT-King PRO
Для більшої зручності при виборі смарт тв боксу на нашому сайті передбачений зручний фільтр, він дозволить вам відсіювати варіанти, які не схожі для вас по тим чи іншим показникам — вибрати тв приставку

Габарити і форм-фактор android tv box
Для більшості користувачів даний фактор є дуже важливим, так як вони не мають місця для розміщення великого смарт тв боксу. У таких ситуаціях на допомогу приходять маленькі моделі і пристрої, виконані у форм-факторі «стик». Невеликий розмір є дуже практичним, але вибираючи маленьку смарт тв приставку ознайомтеся з тим, які результати вона демонструє в тротлінг-тестах.

Загалом відповідь на питання: «Який смарт тв бокс купити в 2020 році» — це комплекс характеристик, якими повинна володіти приставка для задоволення всіх ваших потреб і завдань. Враховувати потрібно все: від технічних характеристик і показників в тестах, до таких дрібниць як наявність тих чи інших роз’ємів, габаритів і дизайну, а також комплектації.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022