Пін-ап –добре забуте старе, яке сьогодні знову стає популярнім

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 09.02.2020 в 12:53.
Пін-ап –добре забуте старе, яке сьогодні знову стає популярнім

Пін-ап — художній стиль, пов’язаний із зображенням спокусливих, часто напіводягнених представниць прекрасної статі. Свою назву даний стиль отримав від англійського словосполучення Pin-Up Girls. Головною відмінною рисою є демонстрація гіпертрофованої жіночої сексуальності. Стиль зародився в Америці в кінці XIX століття. Широке поширення отримав під час Другої світової війни серед солдатів армії США. Детальніше про все що пов’язано з сучасністю та новим витком розвитку стилю пін-ап можна дізнатись за посиланням http://pin-up.top/.

Основні особливості стилю пін-ап

  • Використання колористики. Найчастіше використовуються яскраві, помітні кольори: червоний, жовтий. В одязі використовуються великі малюнки: найчастіше смуги, горошок і яскраві кольори.
  • В одязі застосовуються тільки натуральні матеріали, що підкреслюють жіночий силует.
  • Використання характерних предметів інтер’єру. Сюди відносяться сорочки, корсети, панчохи, витончене білизна.
  • Використання аксесуарів. Це можуть бути окуляри, хустки, банти, квіти. Як доповнення до образу використовуються клатчі невеликих розмірів.
  • Особлива зачіска і макіяж. Найчастіше це виразні локони або витончені хвилі. Очі підводяться стрілками, губи фарбуються яскравими помадами, найчастіше червоними.

Це основні особливості даного стилю.

Мода та стиль пін-ап
Що стосується моди, то приблизно з 2010 року дизайнери включають в колекції елементи даного стилю: корсети, спідниці, широкий пояс, принти із зображенням зірок минулого, великий яскравий малюнок на тканині, яскраві аплікації та інші. Сьогодні знайдеться чимало любительок такого стилю, який підкреслює жіночність і привабливість силуету.

Пін-ап в комп’ютерних іграх
А ось сильна половина людства, безсумнівно, захопиться онлайн-іграми, де використовується пін ап. Назвемо найпопулярніші з них: створи дівчину своєї мрії в стилі пін ап, підбери гардероб для дівчини та інші. Звичайно ж, шанувальники не залишать без уваги стилізовані плакати, які підійдуть для прикраси інтер’єру.

Стиль Pin-Up отримав свою популярністю досить давно. Але незважаючи на це, він відмінно зберіг свою унікальність. Сьогодні також можна побачити ігри, картини, календарі в такому напрямку.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022