Чи варто брати мікрокредит: переваги та недоліки

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 14.03.2020 в 13:51.
Чи варто брати мікрокредит: переваги та недоліки

Мікрокредит — це невеликий кредит, який видається підприємцям, які через занадто маленькі прибутки не можуть розраховувати на повноцінний кредит.

Наданням подібних послуг займається конкретна фінансова галузь — «мікрокредитування». Завдяки цій галузі, бізнесмени, що лише почали розвивати свої проекти можуть поліпшити становище своїх справ і, відповідно, підвищити власний прибуток, — про це можна більш детально прочитати на сторінці https://www.0432.ua/list/229882.

До позитивних сторін мікрокредитування можна віднести мінімальну кількість необхідних документів. Для отримання такого виду кредиту немає необхідності збирати масу інформації. Тобто, вам не потрібно витрачати зайві гроші і час для підготовки певних паперів у нотаріусів і бухгалтерів. Також немає потреби підтверджувати свій офіційний дохід, що для багатьох є важливим критерієм.

Наступним плюсом вважається швидкість видачі мікрокредиту. Якщо це споживчий кредит, то час розгляду заяви складе близько 15 хвилин, розгляду заявки на мікрокредит від підприємців — від чотирьох до п’яти днів. Така швидкість реакції на заяви по кредиту вкрай радує, оскільки клієнтами даної фінансової галузі є бізнесмени, які займаються торгівлею або наданням послуг. Саме цим сферам на сьогоднішній день гостро не вистачає оборотних коштів.

Ще один плюс — це можливість отримати мікрокредит онлайн. Для цього потрібно ввести в пошуковику фразу «де отримати мікрокредит онлайн», після чого вам буде запропонована маса варіантів, як це зробити. Частіше за все потрібно лише заповнити анкету з даними паспорта, а потім протягом дня мікрокредит буде зарахований на картку або банківський рахунок. Обов’язковою умовою є досягнення 18 років.

Якщо говорити про мінуси мікрокредитів, то їх існує декілька:

  • найчастіше, як показує досвід, найбідніші підприємства так і не отримують мікрокредити;
  • завдяки мікрокредитів можливий вдалий старт в бізнесі, але без старання власника все буде даремно.

Втім, якщо підійти до питання про вибір мікрокредиту і подальші використанні коштів грамотно, ризик зіткнутися з подібними проблемами мінімальний.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022