Надання бухгалтерських послуг на аутсорсі

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 23.03.2020 в 11:07.
Надання бухгалтерських послуг на аутсорсі

Бухгалтер – це особа, яка має бути на кожному підприємстві. Якщо ваш бізнес не передбачає набір на роботу штатних працівників, то сучасний ринок пропонує співпрацю з фахівцями на аутсорсі. Цей вид роботи є комфортним для обох сторін.

Переваги співпраці з бухгалтером на аутсорсі

 1. Такий бухгалтер виконує певний перелік завдань у заздалегідь затверджені терміни.
 2. Такий фахівець не скаже «Мене завтра не буде на роботі», « Я захворів\ла», «Я не встиг\ла». Вся робота буде на 100% виконана вчасно. Це дуже важливо, адже від звітності бухгалтера і їх коректності залежать відносини підприємства з податковою. А сплачувати штрафи не хоче ніхто.
 3. Бухгалтер на аусторсі виконує всю роботу віддалено і вас не турбуватиме його обладнання, робоче місце і відповідно забезпечення йому комфортних умов праці.
 4. Така робота не потребує перебування в офісі 40 годин на тиждень.
 5. Бухгалтер на аутсорсі може приїхати тоді, коли вам потрібно обговорити важливі питання.
 6. Йому не потрібно платити відпускні і лікарняні. Ви оплачуєте лише ту місячну зарплату, яка відповідає обраному пакету послуг.
 7. Можна не орендувати офіс, якщо немає інших працівників.
 8. Сума податку буде меншою.

Переваг у віддаленій співпраці є чимало, проте існують і недоліки:

 1. Бухгалтери на аутсорсі мають чимало проектів, тому про зустріч потрібно домовлятися заздалегідь;
 2. Послуги висококласного фахівця коштуватимуть більше, аніж місячна зарплата середньостатистичного штатного бухгалтера;
 3. Труднощі у пошуку та виборі фахівця для своєї справи.

Де шукати бухгалтера для співпраці на аутсорсі

 • За рекомендаціями знайомих, який мали досвід подібної співпраці;
 • Можна звернутися у консалтингову компанію, яка підбере вам фахівця відповідно до напрямку вашого бізнесу і вимог до досвіду бухгалтера;
 • Серед оголошень у мережі. До цього способу варто віднестися максимально обережно, адже на просторах інтернету можна натрапити на шахраїв і «спеціалістів», які нічого не тямлять у бухгалтерії. Тому не потрібно вестися на дешеві пропозиції.

З кожним кандидатом рекомендуємо провести особисту розмову, де ви зможете зрозуміти наскільки фахівець розуміється у роботі і чи збігаються ваші цінності та погляди. Найкраще розпочинати співпрацю з людиною, яка має досвід у наближеній або ідентичній сфері, адже вам обом буде легко та комфортно працювати.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022