Чи існує віагра для жінок і для чого вона потрібна?

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 28.04.2020 в 6:31.
Чи існує віагра для жінок і для чого вона потрібна?

Жіноча віагра — це модифікована версія засобу посилення потенції для чоловіків і вона має всі властивості звичайної віагри.

Передісторія винаходу препарату
Перед тим, як вчені винайшли препарат віагра для жінок вони довго і часто замислювалися над тим, що звичайна віагра дійсно добре діє на чоловіків і чи буде вона так само добре впливати на жінок?! Багатьом відомо, що статеві органи дорослих чоловіка і жінки багато в чому схожі один на одного і навіть беруть початок з одного паростка. Це наштовхнуло медиків на думку про те, що віагра буде ефективною так само і для жінок. Подальші дослідження підтвердили це припущення. Після прийому віагри у жінок набухали клітор і малі статеві губи, а бартолініт залози починали посилене вироблення змазки для сексу, якої так часто не вистачає для здійснення нормального статевого акту. Незабаром після цього, на основі цих даних і звичайної віагри з доповненням нових компонентів була розроблена жіноча віагра, яка дозволила поліпшити сексуальне життя багатьох пар.

Чи потрібна віагра для жінок?
Навряд чи для когось є секретом, що секс має велике значення для гармонійного подружнього життя. А тому, для кого це секрет, я чесно кажучи не заздрю. Разом з тим було б помилкою стверджувати, що інтимне життя пари в основному залежить від чоловіка. Роль жінки в сексуальних відносинах дуже велика. Неприваблива і несексуальна жінка не збуджує партнера і не може наситити його життєвою енергією. Разом з тим, багато жінок, стикаючись з проблемами в сексі, навіть не підозрюють, що пара багато в чому зобов’язана цим проблемам самій жінці. Адже якщо чоловіча сексуальність і психологічно і фізично розташована на поверхні, то у жінок все набагато складніше і по фізіології і на емоційному тлі. Медичні препарати можуть частково компенсувати всі ці негативні фактори і привести жінку перед сексом в більш гармонійний стан. А зовсім недавно був також науково доведений той факт, що цей препарат не тільки покращує якість сексу але і дуже ефективно допомагає згладити для жінки період клімаксу і стабілізувати в цей час її стан в цілому.

Чи варто пити препарат для дівчат?
Давайте разом подивимося на це питання з різних сторін. Перший аспект — це погана екологія і шкідливі звички молоді. Те ж нестримне куріння призводить до застою кровообігу не тільки в статевих органах чоловіків, а й жінок. Не думайте, що зниження народжуваності і велика кількість неповноцінних немовлят взялися нізвідки самі собою. Постійний стрес, випробовуваний нами в надзвичайно мінливому темпі життя, також говорить за користь від використання таблеток для дівчат. Крім того, ні для кого не секрет, що якщо у чоловіків розквіт сексуальності настає в період з 20 до 30 років, то той же самий феномен спостерігається у жінок тільки після 30. Тому якщо сім’ю створюють ровесники, то дружині, щоб чоловік не розчарувався в ній, до 30 років просто необхідна підтримка такого потужного препарату. Ці таблетки не тільки вирівнюють емоційний і гормональний фон жінки, але і сприятливо позначаються на її загальному самопочутті. Так що, вигоди від прийому препарату віагра в наявності і лежать прямо на поверхні.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022