З чого почати ремонт в квартирі з чорновою обробкою

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 21.07.2020 в 16:36.
З чого почати ремонт в квартирі з чорновою обробкою

Купівля квартири в новобудові викликає велику кількість радісних емоцій: починаєш уявляти, які будуть шпалери в спальні, якого кольору штори прикрасять дитячу, в голові вже з’явився образ великого і зручного дивана і столу у вітальні, за яким будуть збиратися друзі. Але незабаром радість швидко змінюється масою труднощів і сумнівів. Щоб їх уникнути, ми підготували поради спеціально для читачів, з чого почати ремонт.
Отримавши заповітні ключі, щасливі власники нової квартири, як правило, хочуть скоріше приступити до ремонту. Багато хто думає, що впораються власними силами, але нерідко це призводить тільки до численних переробок і фінансових втрат. Самостійно продумати планування квартири, якщо недостатньо знань нормативів ергономіки простору, складно. У більшості випадків очікування не збігаються з реальністю.

Основні етапи ремонту в квартирі
Щоб психологічно підготуватися до майбутнього ремонту, добре б ближче познайомитися з тим, які етапи ремонту квартири вам треба буде пройти. Це допоможе вирішити, чи будете ви втілювати мрії про ідеальний будинок в реальність самостійно або все-таки запросите професіоналів.

Дизайн проект
В першу чергу необхідно створити дизайн-проект. Пам’ятайте, це не тільки красива візуалізація вашого інтер’єру, це ретельні розрахунки, без яких ремонт не буде успішно реалізований. Необхідно розробити повний комплект документів, що включає кілька варіантів планування, 3D-візуалізацію, яка дозволить господарям уявити, як буде виглядати квартира після перетворення. І, звичайно, креслення — план робіт для будівельників. Такі розрахунки дозволять купити за один раз більшість матеріалів необхідних для ремонту и привезти з магазину, для прикладу можна замовити в інтернет-магазині «Євростиль» https://euro-style.kiev.ua/, де при великій сумі доставку в будь-яку точку країни буде цілком безкоштовна, що дасть змогу суттєво зекономити ваші кошти.
Дизайн-проект допоможе істотно заощадити, адже вже на стадії проектування буде відома вартість всіх робіт. В цьому випадку незаплановані витрати зводяться до мінімуму. До того ж економія в порівнянні зі спонтанними закупівлями матеріалів або зайвою їх кількістю може бути дуже істотною.
Діючи за планом, ремонт ви зробите в більш короткий термін. Цю перевагу проектування можна назвати найважливішою, адже технічна документація містить готовий пакет креслень, включає схеми прокладки труб водопостачання, систем кондиціонування і електричної проводки. Також демонтаж і монтаж перегородок, конструкції з гіпсокартону та інші необхідні елементи. Все це забезпечує ефективність і оперативність робіт.

Демонтаж і монтаж перегородок
Досить часто при покупці житла забудовник нав’язує свою планування, тим самим уже вганяючи вас в певні умови, які бувають непродуманими і незручними в щоденному використанні. Якщо куплене житло з вільним плануванням, таких проблем зазвичай не виникає — всі перегородки зводяться господарями на свій розсуд, відповідно до дизайн-проекту або власним уявленням про зручність.

Нові комунікації
До початку опоряджувальних робіт необхідно зробити розводку електрики, прокласти труби водопостачання, передбачити кондиціювання приміщення, перевірити вікна і укоси. Простіше кажучи, зробити все те, що може пошкодити нові покриття.

Вирівнювання і звукоізоляція стін і стель
Звукоізоляція дозволяє обмежити небажані шуми не тільки ззовні, але й затримати їх усередині приміщення. Якщо у вас чуйний сон або ви не любите зайвий шум від сусідів, адже новобудови не славляться хорошою звукоізоляцією, то без цього етапу вам не обійтися.

Вирівнювання підлоги
Квартири від забудовника в 99% випадків потребують серйозного доопрацювання. Підлога у приміщеннях часто крива, навіть візуально. Нерідко при вимірюванні виявляється, що ухил куди більше норми, який становить один міліметр на один погонний метр.

Фінішні роботи
Фінішне вирівнювання підлоги, шпаклювання і ошкурювання стін, фарбування стелі (в разі відсутності натяжної), монтаж укосів і підвіконь.

Оздоблювальні роботи
Поклейка шпалер, фарбування стін, укладання підлогового покриття і монтаж декоративних елементів приміщення. Цей етап найважливіший, він покаже, чи співпаде оформлення інтер’єру з тим, що ви планували отримати.

Генеральне прибирання та розстановка меблів
Придбання меблів досить довгий процес. Навіть маючи дизайн-проект на руках, ви будете змушені чекати її виготовлення (якщо немає в наявності). Як правило, цей процес займає до двох місяців. Точно так же, як і з вбудованими меблями, їх замовляти варто на етапі фінішної обробки, або контролювати заміри під час чорнових і фінішних робіт по робочій документації. Після всіх етапів залишиться тільки прикрасити квартиру предметами декору, побутовими речами та іншими дрібницями.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015