Особливості лікування за допомогою ударно-хвильової терапії

Подивитись всі дописи у розділі: Здоров’я. Розміщено: 18.08.2020 в 7:14.
Особливості лікування за допомогою ударно-хвильової терапії

Що робити, якщо у вас є напрям або рекомендація лікаря пройти курс ударно-хвильової терапії? Напевно, ви подумали: «Зайду в інтернет, «Загуглю» пару клінік з такою послугою і проблема вирішена». Більшість людей ще додасть пару критеріїв пошуку, що стосуються зручного розташування і вартості послуги, не звертаючи особливої уваги ні на кваліфікацію, ні на історію клініки і тим більше на якість обладнання. На жаль, так роблять більшість людей, тим самим віддаючи своє здоров’я в руки медичних установ з сумнівним досвідом роботи в області ударно-хвильової терапії в Києві. Хтось дуже поспішає, хтось економить, хтось за своїм характером просто занадто довірливий — всі вони в зоні ризику отримати неякісні медичні послуги в області ударно-хвильової терапії (УХТ), розповідає лікар Київського центру вертебрології https://vertebrolog.kiev.ua/uvt.

Ще три роки тому в Києві було всього кілька медичних центрів, які в своєму арсеналі медичної апаратури мали ударно-хвильову терапію. Їх перелік містився на першій сторінці пошукової системи і вибір було зробити не складно. Але на сьогоднішній день однієї сторінки вже недостатньо — Київ «рясніє» апаратами ударно-хвильової терапії. Обдзвонивши навіть кілька перших-ліпших клінік в Києві вас вразить коливання вартості однієї процедури ударно-хвильової терапії — від 120 грн. до 450 грн. Ось вже і справді великий розрив! Навіть лікування одного і того ж захворювання в одній клініці може коштувати 150 грн., а в іншій — 300 грн. (в два рази більше!). «Ось уже ці буржуї — накрутили ціни і хочуть заробити на моєму здоров’ї» — подумають багато і запишуться туди, де дешевше… У нашій складній економічній ситуації в Україні подібний вибір викликає розуміння. Залишається цієї частини хворих побажати, що їм пощастить і якість лікування ударно-хвильової терапії виявиться вище її вартості.

Хто хоч трохи турбується про своє здоров’я, той спробує все-таки розібратися і зрозуміти, чому в одному місті існує такий великий ціновий розрив на лікування одного і того ж захворювання. З урахуванням того, як шахрайство проникає в усі сфери нашої «ринкової» економіки, ми рекомендуємо робити це обов’язково. Приділяйте більше часу своєму здоров’ю!

Уявіть, ви чесний і сумлінний доктор, який придбав найкращий апарат ударно-хвильової терапії в Києві і хоче лікувати хворих. Для постійного надання якісної послуги вам необхідно обслуговувати придбане обладнання, вчасно міняти дорогі витратні матеріали та оплачувати супутні витрати. При цьому, кожен імпульс (деякі називають ударом) в апараті ударно-хвильової терапії має свою собівартість, яка, своєю чергою для всіх клінік Києва однакова! Напрошується природне запитання: то чому у одній клініці в Києві процедура ударно-хвильової терапії, про яку ви можете почитати тут, варто, наприклад, 150 грн., а в іншої — 300 грн.? Як пояснити цю різницю в ціні в два рази?

Зараз ми спробуємо вам допомогти в цьому. Припустимо, хворому потрібно пройти в Києві процедуру ударно-хвильової терапії для лікування п’яткової шпори. За встановленим обов’язковим протоколами лікування даної хвороби необхідно «передати» в область п’яти, наприклад, мінімум 2000 імпульсів акустичних хвиль. Можна і менше, але ефект буде таким же. Всі клініки в Києві повинні дотримуватися цього стандарту, а з урахуванням того, що і витрати несуть всі однаково, значить і вартість процедури повинна бути приблизно однаковою.

У приватному закладі кожен має право встановлювати вартість послуги виходячи зі своїх власних економічних переконань. Остаточний вибір не тільки за методом лікування, але і місцем його проведення завжди залишається за хворим. Як говорив Гіппократ: «і успіх, і неуспіх у лікуванні хвороби залежить як від лікаря, так і від пацієнта!»

Все пізнається в порівнянні. Одним з варіантів «перевірки» якості надання медичної послуги в Києві — ударно-хвильової терапії є можливе відвідування декількох клінік в процесі лікування, наприклад, тієї ж п’яткової шпори. Адже така процедура проводиться, в середньому, не частіше, ніж один раз на тиждень.

Також, в процесі спілкування по телефону з адміністратором клініки, хорошим показником якості буде його обізнаність про марку обладнання, його характеристики й рівень кваліфікації лікаря. Дізнайтеся не тільки про вартість лікування процедури ударно-хвильової терапії, а й конкретно вашого захворювання. Як згадувалося вище, кожне захворювання має свій рецепт (протокол) лікування. Лікування перелому і п’яткової шпори мають різні рецепти, використовуються різні спеціальні насадки, а значить і вартість буде відрізнятися.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015