Як налаштувати рекламну компанію у Facebook Ads

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 21.09.2020 в 17:05.
Як налаштувати рекламну компанію у Facebook Ads

Разом з фахівці компанії MixDigital, які є сертифікованими консультантами Facebook, ми допоможемо розібратися в настройках для запуску та оптимізації реклами. Пройдемо по всіх етапах роботи: від питання «з чого почати» до вимірювання ефективності кампаній. Поділимося покроковими інструкціями, порадами і чек-листами. Більше саме про послуги MixDigital по роботі з Facebook Ads можна дізнатись на сторінці https://mixdigital.com.ua/ua/facebook-ads/, ну а ми починаємо з Вами розглядати що можна зробити з таким крутим і сучасним рекламним інструментом.

Як розрахувати бюджет на рекламу в Facebook і не прогадати

Як немає певної суми, яка підійде для будь-якої рекламної кампанії, так немає і універсального підходу до бюджету. Але є загальні формули і правила, які допоможуть розрахувати оптимальний бюджет на рекламу конкретного рекламодавця для кожної кампанії.
Головне, що потрібно пам’ятати рекламодавцю: не тільки правильно розрахований бюджет визначає успіх кампанії. На результативність також впливає якість реклами (зображення, оптимізація під пристрої, кількість тексту) і грамотно налаштований таргетинг.
Якщо ваша мета — витратити весь бюджет на один адсет з найбільш ефективним оголошенням, включите оптимізацію бюджету кампанії. Якщо ж ні, то краще відключити налаштування — так ви зможете контролювати бюджет на рівні кожного адсета.

Налаштування рекламної кампанії

Щоб запустити першу (і кожну наступну) рекламну кампанію, потрібно налаштувати її на трьох рівнях: кампанія — група оголошень — оголошення.

На рівні кампанії
1. Мета
Дії: Зайти в рекламний обліковий запис> Натиснути «Створити рекламу»> Вибрати мета> Натиснути «Продовжити».
Теорія: Багато в чому успіх рекламної кампанії залежить від правильно обраної мети. Мета — це бізнес-завдання, той результат, заради якого ви запускаєте рекламу.
Всі цілі можна розділити на три етапи воронки продажів: впізнаваність, взаємодія і конверсія. Ось короткий опис, які можливості дасть вам та чи інша мета.
Мета «Залучення» може принести вам багато лайків і репоста. У довгостроковій перспективі це не дуже ефективно, тому що ні багато передплатників, ні багато лайків не гарантують зростання продажів.
Щоб отримати результат, краще прагнути до нижніх етапах воронки (покупка, установка додатки, повідомлення, ліди).

2. Оптимізація бюджету кампанії
Після установки закупівельного типу ( «аукціон» або «охоплення і частота» — який вибрати, читайте тут) ви можете включити оптимізацію бюджету. Якщо ви хочете витратити бюджет на ту групу оголошень, яка показала найкращі результати, включите оптимізацію. Якщо ж ні, відключіть настройку — так ви зможете контролювати свій бюджет.
Якщо реклама спрямована на пряму дію і (або) запущена з обмеженням ставки / вартості результату, денний бюджет повинен бути обов’язково перевищує номінальну вартість результату в п’ять разів (по крайней мере, в перший час після запуску).
Ще більше Лайфхак про бюджет шукайте тут. А якщо хочете зрозуміти, як взагалі працює аукціон, вам сюди.

На рівні групи оголошень
1. Визначте аудиторію
Дії: Дати назву групі оголошень> вибрати або створити аудиторію> Вказати геотаргетинг / вік / стать / мова> натиснути «Зберегти аудиторію».
Теорія: Чітка цільова аудиторія для бізнесу — добре, вузька аудиторія для реклами в соціальних мережах — не завжди.
З доступних опцій таргетингу (на призначені для користувача аудиторії, широку аудиторію і на аудиторію за інтересами) найменш ефективний — за інтересами та поведінки (детальний таргетинг). Для малого бізнесу детальний таргетинг в півтора рази дорожче, ніж Lookalike, а для бізнесів-гігантів — в 2,2 рази дорожче в порівнянні з широким орієнтуванням.
Якщо ви використовуєте інтереси, не забудьте поставити галочку на «Розширення детального орієнтування» — це дозволяє алгоритму виходити за межі ваших обмежень заради результативності (то, що потрібно кожному рекламодавцю!).
Самі по собі інтереси засновані на інформації, яка вказана в профілі користувача, а також на підписках і групах, в які він вступає. Lookalike ж збирає всі дані на основі пікселя, давності, частоти і вартості його покупок. Так як ці дані постійно оновлюються, ми рекомендуємо не обмежувати Lookalike інтересами.

2. Виберіть плейсмент
Дії: Вибрати місця розміщення або покластися на алгоритми (автоплейсмент).
Теорія: Тут ви вибираєте, на яких платформах буде показуватися ваша реклама: стрічки Facebook і Instagram, Stories, Audience Network і т.д. Якщо ви вибираєте плейсмент вручну, зазначте не менше чотирьох — так реклама краще відпрацює.
Радимо вибирати автоплейсмент. Це дає можливість алгоритму оптимізувати вашу рекламу і шукати, де дешевше отримати цільове дію.
Наприклад, рекламодавець не може самостійно відстежити, як і де користувач споживає контент — в Stories або в стрічці. А алгоритм це бачить і показує рекламу користувачеві там, де він її подивиться з найбільшою ймовірністю.
Залежно від обраної мети кампанії деякі місця розміщення можуть бути недоступні. Перевірте, які місця розміщення підтримує ваша мета.

3. Визначте дію користувача, за яке ви будете платити
Дії: Вибрати тип оптимізації і контрольну ціну.
Теорія: Тут ви визначаєте тип оптимізації для показу реклами, контрольну ціну і розклад реклами (якщо це дозволяє мета). Facebook буде намагатися отримати якомога більше саме цих дій від цільової аудиторії за оптимальною ціною. Алгоритм, спираючись на інформацію про поведінку користувачів, буде шукати тих, хто схильний зробити цільове дію. Наприклад, оптимізація на кліки буде дорогий і не принесе особливого результату.

Як досягти максимуму при запуску першої рекламної кампанії

Запускайте рекламу через Ads Manager, а не додаток Instagram.
Встановіть піксель і події на сайт, щоб знати більше про дії користувачів на вашому сайті. Ця інформація стане в нагоді для ретаргетінга і Lookalike-аудиторії.
Виберіть вірну мету — чим нижче по воронці, тим краще.
Перевірте, щоб денний бюджет був не менший вартості п’яти конверсій в день.
При виборі детального орієнтування ставте галочку розширення орієнтування.
Увімкніть автоплейсмент.
Переконайтеся, що ваші креативи не містять багато тексту і адаптовані під мобільні пристрої і перегляд без звуку.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015