Чим iPhone 12 кращий ніж iPhone 11

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 16.10.2020 в 20:34.
Чим iPhone 12 кращий ніж iPhone 11

iPhone 12 вже офіційно представлений, а це означає, що дуже скоро він надійде в продаж. Тому рекомендуємо вам слідкувати за оновленнями інтернет-магазинів, щоб не пропустити старт. Охочих придбати новенький iPhone 12 64Gb буде дуже багато, повірте. Але зараз про інше. Поговоримо про те, чому ж дана модель варта того, щоб ставати за нею в чергу?
Насправді, довго розповідати не доведеться. Достатньо лише порівняти характеристики цієї моделі з характеристиками її старшого брата — iPhone 11, і тоді все стане зрозуміло. Що ж, почнемо!

Дизайн і розміри

Дванадцятка стала трохи компактнішою та легшою (146.7 x 71.5 x 7.4 мм і 162 г проти 150.9 x 75.7 x 8.3 мм і 194 г). При цьому діагональ дисплея 6,1 дюйма збереглася.
Фронтальна сторона нового смартфону захищена більш надійно, оскільки тут використано захисне скло Ceramic Shield, яке витримує набагато сильніший механічний вплив.
Завдяки стандарту захисту IP68 Айфон 12 добре переносить будь-який контакт з водою. За специфікаціями він витримує занурення на глибину 6 м протягом 30 хвилин. Попередник також захищений по стандарту IP68, але він може знаходитися протягом 30 хвилин на глибині максимум 2 метри.
Дизайн новинки відрізняється гострими гранями, що додало йому своєрідної зухвалості та різкості. І це зробило його помітно привабливішим. Як ми знаємо, в 11 моделі грані були заокругленими.

Дисплей

На перший погляд може здатися, що він особливо не змінився, адже як складала 6,1 дюйма, так і залишилася. Але достатньо проаналізувати характеристики, і стане зрозуміло, що ці два пристрої зовсім різні.
В нової моделі застосована новітня OLED матриця, яка є більш якісною у порівнянні з IPS у попередньої.
Виросла і роздільна здатність 2532×1170 проти 1792×828. Щільність пікселів становить 460 проти 326 на один дюйм.
Яскравість Iphone 11 становить 625 nits, що вже заслуговує неабиякої поваги. В новинки ж цей показник зріс до 800 nits, а в режимі HDR — аж до 1200 nits.
Також суттєво зросла і контрастність, яка дванадцятому Айфоні становить 2000000:1. В попередника — 1400:1.

Процесор і продуктивність

Iphone 12 оснащений передовим 6-ядерним процесором A14 Bionic. За показниками потужності він змістив з першого місця A13 Bionic, яким оснащений попередник. В ході тестування було встановлено, що новий процесор значно швидший в порівнянні з усім модельним рядом. Зокрема, визначено, що найближчий родич новинки, iPhone 11 Pro, на 26% повільніший. А він був найпродуктивнішим.
Це дуже суттєвий показник. Та на практиці особливу різницю помітити буде важко, адже що новинка, що попередник показують надзвичайно високу швидкість роботи.

Інші покращення

Камери суттєвим вдосконаленням не піддавались. Тут варто зазначити, що якість зйомки висока у смартфонів обох поколінь, і вони цілком можуть конкурувати з професійними фотокамерами.
Iphone 12 підтримує бездротове заряджання з магнітним конектором MagSafe. А це значно полегшує процес.
Також новинка відрізняється підтримкою стандарту зв’язку 5G, що забезпечує швидкість завантаження даних до 2 Гбіт/с. Це доволі суттєве покращення, але його переваги жителі України поки що не відчують.

На основі цієї інформації можна зробити висновок, що Айфон 12 дійсно є передовим гаджетом, конкурувати з яким в найближчі кілька років буде дуже важко. Тому, якщо ви плануєте придбати хороший смартфон, то розглянути його потрібно однозначно. Якщо ж у вас вже є Айфон 11, то сенсу витрачатися для придбання новинки немає.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022