Такий відомий і такий невідомий чай: корисні поради

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 17.06.2021 в 16:27.
Такий відомий і такий невідомий чай: корисні поради

Чай — це один з найпопулярніших напоїв у світі. Тисячі років тому були відомі рецепти заварки смачного ароматного чаю, про нього складали легенди, його шанували, приписували різні властивості. В наші дні полиці супермаркетів заповнені достатком сортів і марок чаю, зібраного в різних куточках планети. Сьогодні можна купити чай каркаде або інші популярні види цього чудодійного напою.

Білий, зелений, чорний, жовтий, червоний чай, пуер, каркаде, байховий — ці сорти дуже популярні, але не всі доступні у вільному продажі, деякі доводиться замовляти з-за кордону. Давайте розглянемо, якими особливостями володіють популярні чаї і чому варто витрачатися на їх придбання.

Вибираємо сорт чаю під свій настрій
Білий чай збирають ще до того, як молода брунька розпустилася, тому весь його запах, смак, цілющі властивості зберігаються в чудодійну капсулу рослини. Ароматна чашка цього напою вранці додасть сили, здоров’я і краси. Єдиний мінус білого чаю в його високу вартість.

Зелений чай характеризується достатком його різновидів. М’який або нудотний, ароматний або ненасичений, — кожен може підібрати для себе саме той зелений чай, який буде йому до душі.

Специфіка його обробки в період вирощування дозволяє створити в одній чашці справжній напій Богів, який нагадує молоко і пахне як справжня карамель. Просочення куща спеціальним розчином створює всі умови для дозрівання чаю, давно підкорив світ. Кожна дівчина повинна спробувати суміш цих дивовижних властивостей, заваривши благородний напій.
До числа цілющих сортів чаю відноситься пуер. Китайці стверджують, що регулярний прийом цього напою врятує вас від семи хвороб. І це цілком реально, адже доведено, що пуер виводить токсини, розщеплює жирові клітини, налагоджує обмін речовин.

Любителі експериментувати можуть заварювати смачний трав’яний чай. Його можна приготувати як з висушених частинок однієї рослини, так і зібрати букет компонентів, які доповнюють один одного.

Вивчивши властивості трав і скориставшись їх чудодействен, цілком реально позбутися від ряду проблем зі здоров’ям і відчути прилив нових сил. Наші предки вірили, що трав’яний чай дарує довголіття, покращує імунітет, позбавляє від захворювань.

Якщо ви наситилися сповна популярним чорним або байховий чаєм, у вас є можливість відкрити для себе палітру смаків дивного напою, яка криється в його сортах. Кожен вид чаю по-своєму унікальний.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015