Особливості ігрового азарту

Подивитись всі дописи у розділі: Прес-релізи. Розміщено: 09.07.2021 в 6:13.
Особливості ігрового азарту

Прагнення гравця відчувати яскраві інтенсивні емоції закладено в підсвідомості. Такий механізм допомагає запускати психологічне перезавантаження, підвищуючи рівень адреналіну в крові. При дозованому підході парі на гроші корисні для організму людини.

Азартна гра та ефективний стрес

Заходячи на сервіс https://betting.ua/, можна обрати надійний букмекерський сайт. Успішні ставки дозволяють отримати задоволення та відірватися від робочих буднів. Під час гри на гроші виникає ефект керованого стресу, який підвищує рівень комфорту та знижує загальну тривожність.

Для відповідальної гри потрібні тверді принципи, які дозволяють контролювати фінансові потоки та час. В іншому випадку формується хвороблива залежність, яку називають лудоманією. Статистика свідчить, що тільки 2% залежних від ігрового процесу людей дійсно є лудоманами. Схильність до такої хвороби є у п’яти відсотків користувачів, які грають та роблять ставки. Тобто реальна проблема, з якою людина не може впоратися самостійно, виникає у невеликої кількості відвідувачів азартних платформ. В інших випадках контролювати власні захоплення цілком під силу самому гравцеві.

Азарт та психофізичний стан

Під час гри у кров потрапляють гормони щастя та адреналін. Це дозволяє відчувати позитивні емоції, легке збудження. Помірний стрес, який можна контролювати, ефективно тренує центральну нервову систему. В результаті різко падає схильність до стресових ситуацій, їх наслідків (швидкої стомлюваності, неуважності, депресивних станів). Під час інтенсивних розумових процесів підвищується приплив крові до мозку, що сприяє розвитку когнітивних здібностей.

Щоб не потрапити в залежність від азартних ігор або ставок, потрібно дотримуватися кількох правил, якими охоче діляться досвідчені гравці.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015