Бензогенератор: як правильно обирати апарат

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 26.10.2021 в 21:36.
Бензогенератор: як правильно обирати апарат

Паливний генератор енергії – це повністю автономна переносна станція, яка виробляє електроенергію. Вибирають бензогенератор на сайті https://www.kaercher.com/ua-uk/professional/benzinovi-elektrogeneratori-i-motopompi.html з урахуванням декількох важливих параметрів. Правильно підібрані пристрої можна використовувати в побуті, будівництві, виробництві, офісній будівлі, майстернях та цехах, медичному або освітньому закладі. Застосовують такі установки найчастіше в тих місцях, де є перебої з подачею електроенергії або її немає зовсім.

Як правильно вибрати бензиновий геренатор

На вибір запропоновані різні моделі, які оснащуються 2 або 4 розетками з напругою в 380, 220 або 12 В. До таких апаратів можна підключати різні прилади, але для кожного важливо правильно підібрати генератор. Для проведення зварювальних робіт або для роботи обладнання буде потрібно спеціальна модель. Від стандартної вона відрізняється за кількома параметрами. До таких відносять низьковольність та високий рівень потужності, що особливо важливо для зварювальних апаратів для плазмового різання, інверторів.

Побутовий або професійний генератор

Апарати поділяють за показниками потужності, тривалості безперервної роботи та величини моторесурсу. З урахуванням цих параметрів, виділяють два типи бензогенераторів:

  • Побутовий. Часто це компактні апарати потужністю до 10 кВт. Працюють вони безперервно по 7–8 годин, після чого автоматично відключаються – їм необхідне охолодження. Це оптимальна модель для невеликого будинку або дачі. Беруть такі пристрої й для використання в похідних умовах (найчастіше вистачає апаратів потужністю до 3–5 кВт, оскільки вони компактні).
  • Професійний. Нерідко саме таким моделям віддають перевагу, коли необхідно забезпечити енергією майстерню, великий заміський котедж, будівельний об’єкт. Працювати вони можуть по 12–24 годин або навіть цілодобово. Найчастіше оснащені водною або повітряною системою охолодження.

Апарати можуть бути переносними й стаціонарними. Перші найчастіше малопотужні, працюють по 6–8 годин, другі – великі та практичні, здатні функціонувати безперебійно по 12–24 години.

Важливі критерії вибору

При виборі важливо звернути увагу на ряд характеристик продукції:

  • Продуктивність. Цей показник повинен бути сумарно більше на 20–25% від загального рівня потужності тих приладів, які користувач збирається до нього підключати.
  • Обсяг бака. Великий бак дозволяє нечасто переривати роботу апарату.
  • Управління. Може бути ручним. Користуються популярністю генератори з електрозапуском або автозапуском.

Особливу увагу приділено кількості фаз та напрузі. Однофазні моделі вибирають для будинку з однією лінією електроживлення або для підключення тільки однофазних приладів. Трифазний застосовують в тому випадку, якщо введені 3 фази та необхідно використовувати спеціальне потужне обладнання. Бензогенератори можуть бути двотактними або чотиритактними. Останні більш потужні та економні, часто застосовують їх в якості основного джерела живлення.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022