Як придбати земельну ділянку на аукціонах в системі Прозорро.Продажі

Подивитись всі дописи у розділі: Новини економіки. Розміщено: 25.12.2021 в 19:23.
Як придбати земельну ділянку на аукціонах в системі Прозорро.Продажі

Запровадження сучасної системи земельних онлайн торгів стало унікальною подією та важливим кроком до децентралізації та розвитку сільськогосподарського сектору економіки. Стара система вже давно не виконувала свої функції належним чином, адже отримати доступ до державних аукціонів у простих людей майже не було можливості. На них відбувався неправомірний продаж українських земель за спеціально заниженою вартістю для окремих клієнтів. Це не тільки не сприяло розвитку аграрної сфери, але і призвело економічного спаду. 

 

Щоб зірвати кайдани застарілої та корумпованої системи, Президенту та Уряду України довелося підготувати та прийняти ряд важливих законопроектів. Саме завдяки ним тепер продаж земель відбувається на прозорих, чесних та відкритих умовах, а звичайні українці також можуть брати участь у торгах. Відміна заборони на вільне розпорядження власними земельними активами стало важливим кроком до виходу аграрного сектору з тіньового ринку. Багато років поспіль українці не мали змоги продавати або здавати в оренду свої земельні ділянки, та паї, які взагалі можна було лише передавати у спадок. Це серйозно стримувало розвиток с/г сектору, адже в руках пайовиків близько 70% всіх земель країни. Люди були змушені здавати їх в оренду за копійки та нічого з цього не мали. Тепер же ситуація сильно змінилася і у людей є більше можливостей для самостійного розпорядження землями, які їм належать.

 

Переваги використання Української Універсальної Біржі для купівлі землі

 

Майданчик ТОВ УУБ надає доступ до публічних земельних торгів та всіх актуальних лотів з продажу та оренди земельних угідь. Тут можна знайти сотні вигідних пропозицій щодо співпраці, а також земельні ділянки по значно заниженій вартості. Для того, щоб отримати доступ до всіх актуальних лотів з продажу землі, необхідно пройти реєстрацію на сайті Української Універсальної Біржі, після чого ви зможете знайти цікаві лоти і поборотися за них. 

 

Дотримання прозорих умов гарантується спеціалістами системи Прозорро.Продажі, спеціальними державними органами та самими користувачами ресурсу. Вони в будь-який момент можуть подивитися як проходять торги в реальному часі. Така відкритість та конфіденційність під час подачі заявок дозволяють унеможливити застосування шахрайських схем та домовленостей з організаторами торгів про «особливі умови». Перевагами використання майданчику ТОВ УУБ є такі:

  • дотримання прозорих та чесних умов;
  • рівні права всіх учасників торгів та високі шанси на перемогу;
  • велика кількість лотів по продажу земельних ділянок зі всієї України;
  • допомога спеціалістів сайту;
  • швидке оновлення інформації;
  • інформаційна розсилка для учасників системи.

Дізнатися більше цікавої інформації про особливості проведення земельних торгів та використання Української Універсальної Біржі можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupyty-zemelnu-dilyanku-na-torgah-prozorroprodazhi/.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015