Бійці ЗСУ зайшли до Куп’янська та встановили прапор України над мерією

Подивитись всі дописи у розділі: Війна України з росією. Розміщено: 10.09.2022 в 14:39.
Бійці ЗСУ зайшли до Куп’янська та встановили прапор України над мерією

Українські військові звільнили Куп’янськ на Харківщині від російських окупантів. ЗСУ взяли місто під свій контроль та опублікували відповідне фото з українським прапором. Про це повідомляє радниця голови Харківської облради Наталія Попова.

— Куп’янськ – це Україна. Слава ЗСУ!, — написала вона. Подробиці звільнення міста поки що вона не повідомила.

Знімок бійців ЗСУ, які стоять на тлі адміністративної будівлі, тримаючи в руках український прапор, опублікували також українські військові. Під ногами у них валяється російський триколор. Також українські захисники показали з даху багатоповерхівки міста.

Звільнення Куп’янська від російських окупантів дуже важливе для українських сил. Бо це місто є ключовим залізничним центром для російських військ.

Війська України продовжують досягати успіхів на фронті у Харківській області. Нашим захисникам вдалося вже звільнити від російських солдатів 30 сіл та міст, узявши їх під свій контроль, повідомив напередодні президент Володимир Зеленський.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022